Изпратен

Пушене в заведение "При Доктора", град Божурище, Софийска област

03:29 Jun 26 2017 град Божурище, бул. "Европа"

Описание
Здравейте! В заведение, известно под името "При Доктора" в Божурище, се пуши перманентно, а зимата е ужасно задимено. Заведението се намира при бул. "Европа", в градинка между отсечките на улиците "Витоша" и "Георги Бенковски".

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Софийска на 27.06.2017 в 22:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение на забрана за тютюнопушене в ресторант Рико, град Божурище, Софийска област

09:00 Mar 28, 2016

Софийска област, град Божурище, бул. Европа 83, 0.28 Kms

нарушаване на забраната в Софийска област

23:55 Dec 28, 2012

бул. "Европа", на 2 км. след Божурище, 0.32 Kms

#3705, заведение зад църквата, гр. Божурище

09:33 Apr 11, 2013

гр.Божурище зад църквата, 0.35 Kms

Пушене в Brum Bar, град София

09:26 Jan 30, 2016

град София, ул. Цар Самуил № 33, 0.38 Kms

Сигнал за заведение "Route 80", град Божурище, Софийска област

02:12 Nov 21, 2015

град Божурище, Софийска област, бул. "Европа", разклона за с. Пролеша, 1.08 Kms