Изпратен

Пушене в Хепи Сандански, град Сандански

02:58 Jun 30 2017 град Сандански, местност "БАЗЕНИКА"

Описание
В Хепи Сандански постоянно се пуши! Вече ми писна! Има найлони, работи климатик и пак се пуши. Кога ще направите проверка или в Хепи Сандански не може да се правят проверки?

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Благоевград на 05.07.2017 в 23:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms

тютюнопушене в заведение

11:59 Oct 17, 2012

гр. София, ул. "Шести септември между "Граф Игнатиев и "Хан Крум", 0 Kms