Изпратен

Пушене в ЦДГ "Слънце", град Ямбол

05:20 Jul 4 2017 град Ямбол, ул. Александър Стамболийски 16

Описание
Директорката на целодневна детска градина "Слънце" пуши в офиса си всеки път, когато съм влизала при нея. Свързах се с замесник-кмета на град Ямбол и подадох оплакване, при което г-жа И. Бицова ми каза, че на директорката ще се направи забележка. Тя е в нарушение на закона. Достатъчно ли е да й се направи само и единствено забележка?

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Ямбол на 05.07.2017 в 23:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в механа "Къщата", град Ямбол

09:52 Apr 19, 2014

град Ямбол, ул. "П. Парчевич", до фото "Венера", 0.03 Kms

пушене в ресторант дъблин (айриш пъб), ямбол (мобилен сигнал)

08:31 Dec 07, 2013

ямбол, Ул. Цар Освободител 2, 0.13 Kms

Сигнал за нарушение на действащата забрана за тютюнопушене

23:30 Dec 15, 2013

Търговска, 2, 8600 Jambol, Bulgaria, 0.17 Kms

Пушене в рок клуб "Рогача", град Ямбол

12:29 Mar 06, 2015

град Ямбол ул. "Цар Иван Александър" № 4, 0.2 Kms

Нарушение на забраната за пушенев град Ямбол

05:18 Jan 10, 2014

град Ямбол, кв. "Индустриален", ул. "Индустриална", ул. „Георги С. Раковски“ №11, ж.к. Диана, ул. "Любен Каравелов" № 12, 0.21 Kms