Изпратен

Пушене в градския транспорт, град София

12:47 Jul 4 2017 град София, Цариградско шосе, 7- ми км

Описание
Автобус 204, отпред № 9037 на 04.07.2017 г. водачът пуши и най нагло си изхвърля кутията от цигари на пътното платно!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 05.07.2017 в 23:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение на закона за пушенето в автобус 114

08:01 Nov 25, 2013

София, метростанция Цариградско шосе, 0.12 Kms

Нарушение на закона в RUM BAR ESCOBAR

23:35 Sep 28, 2012

в заведението, 0.33 Kms

Пушенето в остъклени зимни градини - масова практика

13:47 Oct 03, 2012

Motto и Арт клуб в София, 0.33 Kms

Свободно пушене в заведение, град София

07:45 May 05, 2016

град София, ж.к. Дружба 2, бл. 226 (партера), 0.49 Kms