Изпратен

Ежедневно пушене вътре в заведение, град София

07:30 Jul 2 2017 град София, жк Овча купел 1, Трафопост 15 , ул. Анастасия Димитрова

Описание
Искам да подам сигнал за заведение в София, в което се пуши вътре по всяко време, без да се съобразяват със забраната!! Дори последния път, когато бях там с малката ми дъщеря,която е на 6 г. и на масата до нас най-безцеремонно пушеха мъж и жена и дори след забележката ми най-нагло продължиха да пушат!!! Заведението се казва "ТРАФА" и се намира в кв.Овча купел 1, Трафопост 15 на ул. Анастасия Димитрова! Ето и линк от гугъл на заведението: https://www.google.bg/?gws_rd=ssl#q=%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B0+%D0%BE%D0%B2%D1%87%D0%B0+%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B5%D0%BB&rflfq=1&rlha=0&rllag=42687074,23259683,241&tbm=lcl&rldimm=4715128050088008143&tbs=lrf:!2m1!1e2!2m1!1e3!3sEAE,lf:1,lf_ui:9
Моля да се вземат бързи мерки и собствениците да бъдат санкционирани за ежедневните нарушения там!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 05.07.2017 в 23:20:06 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms

тютюнопушене в заведение

11:59 Oct 17, 2012

гр. София, ул. "Шести септември между "Граф Игнатиев и "Хан Крум", 0 Kms