Изпратен

Пушене от шофьор на автобус 60, град София

19:26 Jul 6 2017 град София, жк Овча купел 2

Описание
Здравейте, вече два поредни дни пътувам с един и същи автобус 60 с инвентарен номер 1217 при което шофьора най-нагло и безцеремонно пали цигара след цигара! Пуснатият климатик допълнително разнася целия дим. Лично аз съм алергичен към цигарен дим. Направих забележка на шофьора, а той се прави на глух, дори не ме отрази! Става въпрос за дати 5 юли 2017 час: 19:20 от Овча купел 2 последна спирка до крайна спирка пуши. Автобус 60 с номер 1217 възрастен шофьор с мустаци. Същото се повтаря и днес на 06.07.2017 г. Същият рейс, същия часови диапазон 19:18 ч.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 07.07.2017 в 21:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене от шофьор на автобус 60, град София

19:18 Jul 11, 2017

град София, ж.к. Овча купел 2, 0 Kms

Пушене от шофьор на автобус 60, град София

19:13 Jul 30, 2017

град София, ж.к. Овча купел 2, 0 Kms

Пушене в механа "При Комитите", град София

08:07 Feb 14, 2015

град София, жк "Овча купел", бул. "Президент Линкълн" № 23, 0.16 Kms

#2564, кафе на автомивка "Фаворит БГ 1", гр. София

13:29 Feb 03, 2013

гр.София, ул. "Президент Линкълн" 105, 0.25 Kms

пушене в Ресторант "Спортела", София (м)

23:21 Dec 02, 2017

град София, бул. „Президент Линкълн“ 74, 0.26 Kms