Изпратен

Пушене в ресторант 'Мистрал", град Пловдив

12:17 Jul 8 2017 град Пловдив, ул.Александър Терзиев, срещу бл. 148

Описание
Редовно се пуши в ресторант "Мистрал", ж.к."Тракия", гр, Пловдив след 22.30 ч. Задимено и отвратителна миризма,няма вентилация или поне не се пуска!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 08.07.2017 в 11:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms

тютюнопушене в заведение

11:59 Oct 17, 2012

гр. София, ул. "Шести септември между "Граф Игнатиев и "Хан Крум", 0 Kms