Изпратен

Център за настаняване от семеен тип за деца "Мечтатели", град София

12:17 Jul 9 2017 град София, ул. Боряна 32, вх. Б

Описание
Здравейте,

Живея в жилищен блок, където се помещава център за деца от семеен тип. В сградата имат 4 апартамента. Децата са на възраст от 14 до 18 години. Пушенето в апартаментите им е забранено. Въпреки това всяка вечер те пушат в помещенията и по балконите. Вижда се отвън. Независимо от десетките сигнали към техните възпитатели, няма никакъв ефект. Моля за съдействие. Ето и адреса: кв. "Овча купел" ул. "Боряна" № 32 вх. Б, ет. 2 и 3, ап. 9, 10, 14, 15. Отговорник Марин Зарков.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 17.07.2017 в 12:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в механа "Комитите", гр. София

07:00 Feb 14, 2015

гр. София, кв.Овча купел, 0.2 Kms

Пушене и предлагане на храни в "Еврофутбол", град София

07:52 Jun 24, 2015

гр. София, ул. Нов Век № 9, 0.24 Kms

#2649 Нарушаване на забраната в бистро "Пикантино", гр. София

19:00 Feb 06, 2013

гр. София, ул. 692 №10 А, кв. Овча Купел, 0.28 Kms

#2573, кафене, гр. София

01:51 Feb 03, 2013

гр. София, ул. "Любляна" № 46, 0.34 Kms

Пушене в обществен транспорт (за пореден път!), град София

23:10 Apr 02, 2014

град София, ул. "Монтевидео" № 21, 0.4 Kms