Изпратен

Тютюнопушене Happy Сандански, град Сандански

07:56 Jul 10 2017 град Сандански

Описание
В ресторанта е обособено широко затворено помещение с плътно затворени врати и прозорци и работещи вентилатори, които въртят въздуха поради високата температура навън - в момента над 30 градуса. Помещението по никакъв начин не е отворено за свеж въздух. Въпреки това по всички маси има разположени пепелници и в момента пушат двама мъже на съседна маса, на която е разположена голяма компания, сред която има деца на видима възраст под 2 години.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Благоевград на 17.07.2017 в 12:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

нарушаване на забраната в Сандански

13:48 Dec 29, 2012

гр. Сандански, ул. "Хр. Смирненски" № 13, 0 Kms

нарушаване на забраната в Сандански

13:59 Dec 29, 2012

гр. Сандански, ул. "Хр. Смирненски" № 13, 0 Kms

# 1537 нарушаване на забраната в Сандански

21:13 Dec 31, 2012

над гр. Сандански, 0 Kms

Дим в град Сандански

12:30 Mar 01, 2014

град Сандански, 0 Kms

Пушене в ресторант "Happy bar&gril", град Сандански (мобилен сигнал)

04:30 Mar 30, 2014

град Сандански, на пътя от Сандански за Кулата, 0 Kms