Изпратен

Пушене в заведение bar&dinner Glory, град София

18:55 Jul 17 2017 град София, ул. Пирински проход 24а

Описание
В заведение bar&dinner Glory се пуши не само в зимната градина, а и в основното заведение. При запитване към сервитьора, той потвърди, че се пуши.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 17.07.2017 в 23:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в кафене Кафе-клуб Глори, София (мобилен сигнал) #1637

21:00 Jan 03, 2013

София, ул. Пирински Проход 24А, 0 Kms

#3969 - пушене в Кафе-клуб "Глори", София

06:40 May 20, 2013

София, ул. пирински проход 24а, 0 Kms

Сигнал за пушене в кафе - бар "Глори", град София

21:07 Feb 08, 2014

град София, жк. "Борово", ул. "Пирински проход" № 24А, 0 Kms