Изпратен

Тютюнопушене на обществено място, град София

18:16 Jul 27 2017 град София, жк Люлин, ул 105, бл. 033

Описание
В жк Люлин 1, в блок 033, вход Б има кафе сладкарница във вътрешния двор и забраната за тютюнопушене не се спазва

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 28.07.2017 в 19:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2921 Нарушаване на забраната в ресторант "Езерото", гр. София

09:50 Feb 16, 2013

София, Околовръстен път - Суходол (до язовира), 0.69 Kms

Нарушаване на забраната за тютюнопушене в павилион за закуски, град София

02:52 Apr 23, 2015

град София, жк Люлин 4, ул. "Захари Стоянов", до блок 403, 0.89 Kms

Пушене в ресторант Tabule bar&diner, град София (мобилен сигнал)

21:00 Nov 07, 2015

град София, ж.к. Люлин 4, бл. 425, 1.01 Kms