Изпратен

Пушене в заведение, без работеща вентилация, град Бургас

07:54 Aug 1 2017 град Бургас, ул. 'Александровска' 103

Описание
Днес, 01.08.17 в заведението "Crazy family" , бившия бар "Dreams" с адрес ул. Александровска 103, повечето посетители пушеха необезпокоявани от никого, при неработеща вентилация и непоносима жега. Това е недопустимо в закрито заведение за бързо хранене

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 02.08.2017 в 21:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в клуб "Black Betty", Бургас

07:30 Oct 24, 2013

гр Бургас, пл. Тройката 1, 0.05 Kms

Пушене в кафе "Black Betty", град Бургас

12:30 Jan 03, 2014

град Бургас, пл. "Тройката" № 1, 0.05 Kms

пушене в кафе "Black Betty Lite & Coffee", град Бургас

12:00 May 07, 2014

град Бургас, пл. Тройката 1, 0.05 Kms

Заведение, в което се пуши...МНОГО

01:45 Nov 23, 2012

Бургас, ул,Декомкрация, 0.05 Kms

Бургас ул. Демокрация 7

13:15 Dec 01, 2012

гр. Бургас, 0.05 Kms