Изпратен

Пушене в закрито заведение, град Дупница

12:14 Aug 11 2017 град Дупница, местност Дренски рид, ул. „Плиска“ 43

Описание
Уважаеми дами и господа,
На 05.08.2017 г. група посетихме заведение в Дупница-механа Ловен дом. В началото всичко беше наред, но около 23 часа сервитьорите разнесоха пластмасови чашки за кафе с вода по масите и пушенето започна с пълна сила.На фона на неработещи климатици и почти никаква проветряемост, обстановката стана отвратителна.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Кюстендил на 02.09.2017 в 15:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#3439 - Тютюнопушене в бар "Дъблин", гр. Дупница

11:15 Mar 23, 2013

Дупница, ул. Христо Ботев, 0.08 Kms

Нарушаване на забраната за пушене

23:41 Dec 04, 2012

подземно помещение на спортната зала откъм ул. Христо Ботев, 0.27 Kms