Изпратен

Пушене в Хепи Сандански, град Сандански

12:09 Aug 16 2017 град Сандански, главен път София-Кулата

Описание
В Хепи Сандански не спира пушенето. Проверяващите минават и все едно, че нищо няма около тях. Повечето пъти персоналът знае кога ще дойдат на проверка. Струва ми се глупаво да правят проверка, след като са ги предупредили вече. Кога ще вземете мерки за това заведение? Храната много често е пълна отрова. Не е редно да ядем развалени храни, при положение, че има държавни органи, които контролират. Крайно време е вече да се направи нещо!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 02.09.2017 в 15:20:05 часа.

* Сигналът е препратен до РЗИ Благоевград на 04.09.2017 г. в 8:09 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms

тютюнопушене в заведение

11:59 Oct 17, 2012

гр. София, ул. "Шести септември между "Граф Игнатиев и "Хан Крум", 0 Kms