Изпратен

Сигнал за нарушаване на действаща забрана за тютюнопушене, град Несебър

10:29 Aug 17 2017 град Несебър, ул. "Иван Вазов"

Описание
Здравейте, на 13.08.2017 посетих бар "Парти плейс 2" в град Несебър, на ул. Иван Вазов до входа на хотел Марина палас. В заведението се пуши и въпреки отворените прозорци смятам това за нередно и много неприятно, въпреки че и аз съм пушач!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 02.09.2017 в 15:20:06 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в община Несебър, град Несебър

11:30 Sep 23, 2015

град Несебър, ул. Еделвайс № 10, 0.5 Kms

Пушене в заведение - ресторант "Кинг Конг" гр. Несебър

13:23 Jan 08, 2013

гр. Несебър, ул. "Отец Паисий" № 1, 0.5 Kms

пушене на работното място - Общината, град Несебър

11:00 May 13, 2014

град Несебър, ул.Еделвайс, Община Несебър, 0.54 Kms

Пушене детска площадка, град Несебър

10:09 Mar 28, 2015

град Несебър, ул. "Еделвайс" № 4, 0.55 Kms

#3666 Нарушаване на забраната в кафе "Булевард", гр. Несебър

10:04 Apr 08, 2013

Несебър, ул. Иван Вазов 14, 0.58 Kms