Изпратен

Пушене в заведение Плаза, град Петрич

02:55 Aug 18 2017 град Петрич

Описание
До РЗИ в Петрич, на центъра, в заведение Плаза се пуши постоянно, при работещ климатик, включително от персонала и собствениците. По-лошото е, че пихме водка, от която на 3 от момчетата им прилоша. Водката беше с неясен произход, в пластмасови шишета и забележете - от цена 1 лев, което разбрахме по-късно. Моля да проверите това заведение, защото може другият път да е по-зле!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Благоевград на 02.09.2017 в 14:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms

тютюнопушене в заведение

11:59 Oct 17, 2012

гр. София, ул. "Шести септември между "Граф Игнатиев и "Хан Крум", 0 Kms