Изпратен

Пушене на работно място, град София

02:26 Aug 22 2017 град София, бул. Княгиня Мария Луиза 25

Описание
Системно, влизайки в магазин ЕЛИТИС в Централни хали, в град София ми мирише на цигари и то защото персоналът пуши в долната част на магазина, в нещо като склад.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 02.09.2017 в 14:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1725-Пушене в административна сграда-С-я, Мария -Луиза №9-11

13:27 Jan 05, 2013

София, бул. Мария Луиза 9-11, 0.04 Kms

#3516 - Тютюнопушене в бизнес сграда, гр. София

12:01 Mar 29, 2013

София, бул. Мария Луиза 9-11, 0.04 Kms

#3640, клуб "B52", гр. София, Пушене

12:49 Apr 06, 2013

гр. София, ул. Пиротска 5, Ретро клуб B52, 0.06 Kms

#3011, ресторант "Каручката", гр. София, пушене

10:00 Feb 22, 2013

гр. София, бул. Мария Луиза 23, ресторант "Каручката", 0.06 Kms

#3012, ресторант "Каручката", гр. София, пушене (мобилен сигнал)

10:05 Feb 22, 2013

гр. София, Мария Луиза 23, ресторант "Каручката", 0.06 Kms