Изпратен

Пушене в Bar Happy, град София

02:30 Aug 29 2017 град София, бул. Ал. Стамболийски 17

Описание
Частта на заведението извън сградата е обградена от плъзгащи се прозоречни врати. Повечето от тях бях затворени и на над половината маси в тази част се пушеше. Направих забележка на управителя - отговори ми, че понеже имало една (сравнително малка) част от вратите, които са отворени, то това не било закрито помещение.
Абсолютно никаква логика не може да оправдае подобно извинение, при положение че 90% от заведението беше затворено към улицата.
Настоявам пред РЗИ София да бъдат направени НЯКОЛКО проверки в различни часове от деня, и в различни дни, за да бъде проверено за нарушение на наредбата срещу пушене в закрити помещения.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 21.09.2017 в 11:20:06 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в ресторант The Irish Harp, София (мобилен сигнал)

09:30 Dec 07, 2013

София, ул. Света София 7, 0.02 Kms

нарушаване на забраната

19:30 Oct 12, 2013

София, площад "Света Неделя" 4, 0.02 Kms

Несанкционирано пушене в заведение за хранене, град София

04:00 Mar 27, 2015

град София, пл. Света Неделя № 4, 0.02 Kms

Системно нарушение на забраната в ресторант "Хепи", град София

23:13 Jan 25, 2016

град София, пл. "Св. Неделя" 4, 0.02 Kms

Пушене в ресторант "Траяна" , град София

02:04 Sep 10, 2015

град София, ул. "Лом" № 1, 0.04 Kms