Изпратен

Пушене в заведение "Плаза", град София

12:45 Sep 30 2017 град София, Студенски град

Описание
В заведение "Плаза" Студентски град се пуши, въпреки че заедно с билета за вход ни дадоха изрична забрана да не се пуши по определен член от закона.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.10.2017 в 11:20:08 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#3193 - Пушене в Електротехническия факултет на ТУ София

11:06 Mar 06, 2013

София, ул. Росарио Електротехнически факултет 3-ти етаж, 0.12 Kms

Пушене в Студентски град

16:59 Dec 23, 2012

София, Студентски град, ул. 8 декември, 0.17 Kms

пушене в bar bar one and more, Sofia (мобилен сигнал)

23:48 Dec 31, 2012

Sofia, Ul. 8 dekemvri, 0.17 Kms

#2073 - пушене в кафе, ресторант Caffe Pascucci, София (мобилен сигнал)

09:00 Jan 14, 2013

София, Ул. 8-ми декември 13, 0.17 Kms

#2281 Нарушение на забраната в кафе "Pascucci", Студентски град, София

12:05 Jan 21, 2013

София, ул. 8-ми декември 13,Студентски град, 0.17 Kms