Изпратен

Тютюнопушене на работно място, град Петрич

10:59 Oct 2 2017 град Петрич, ул.Александър Стамболийски 11

Описание
Живея на втори етаж в къща, на която първият етаж се ползва за офис за раздаване на бързи кредити от фирма Сити Кеш, където служителите редовно пушат и дима се усеща в моето жилище. Предупреждавал съм няколко пъти служителите, обаждал съм се и в РЗИ-Благоевград по телефона, но резултат няма??

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Благоевград на 03.10.2017 в 10:20:07 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пуши се! - Кафе "Малта" град Петрич

12:32 Jan 29, 2014

улица „Вардар“ / улица „Лазар Маджаров“, град Петрич, Благоевград, България, 0.05 Kms

Пушене във фреш бар Fiori, град Петрич

13:20 Mar 24, 2016

град Петрич, ул. Славянска 3, 0.06 Kms

Пушене в заведение - кафе "Малта", град Петрич

22:09 Feb 19, 2014

гарад Петрич, ул.Вардар, 0.08 Kms

Нарушаване на забрана за тютюнопушене в кафе "Малта", град Петрич

12:42 Mar 12, 2014

град Петрич, ул. "Вардар" и ул. "Лазар Маджаров", 0.08 Kms

Пуше се в заведение "Малта", pград Петрич

13:38 Apr 17, 2014

град Петрич, ул.Вардар, 0.08 Kms