Изпратен

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушене, град София

10:59 Oct 3 2017 град София, ул. Дондуков 1, подлеза между Министерски Съвет и Президентството

Описание
Забраната се нарушава постоянно. По масите регулярно има и пепелници в заведенията в подлеза между Министерски Съвет и Президентството!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 04.10.2017 в 13:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в бар енд динър Тифани, град София (мобилен сигнал)

02:02 Nov 01, 2015

град София, ул. Иван Денкоглу 12, център София, 0.02 Kms

Пушене в клуб "Бохема", град София

12:15 Apr 18, 2015

град София, бул. Дондуков 1, в подлеза при Министерски съвет, 0.03 Kms

Пушене в кафе-бар "Vibo Bar", град София (мобилен сигнал)

01:30 Feb 28, 2014

град София, ул. "Триадица" № 4, 0.04 Kms

пушене в кафе-бар "Vibo Bar", град София (мобилен сигнал)

12:30 Mar 04, 2014

град София, Център, ул. "Триадица" № 4, 0.04 Kms