Изпратен

Тютюнопушене в Playground за деца в МОЛ, град Варна

13:02 Oct 29 2017 град Варна, жк Трошево, бул. Владислав Варненчик 186

Описание
Днес отидохме с 9 годишния ми племенник до МОЛ Варна, за да си поиграе на игрите в Playground-a, а аз да пия кафе. Цялото заведение беше задимено и пълно с пушачи, които най-спокойно си бяха запалили точно до табелките “Пушенето забранено”. Заведението се намира на 4 етаж в МОЛ Варна и имаха 3 детски рождени дни, планирани за днес в този пушек!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 30.10.2017 в 21:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в МОЛ Варна

22:50 Dec 23, 2012

гр. Варна, бул. "Владислав Варненчик" № 186, 0 Kms

нарушаване на забраната във Варна

19:25 Dec 26, 2012

Варна, бул. "Владислав Варненчик"№ 186, 0 Kms

#2618, бар "Playground", гр. Варна (мобилен сигнал)

09:23 Feb 05, 2013

Варна 9009, Бул. Владислав Варненчик 186, 0 Kms

#2660 Нарушаване на забраната в кафе "Swap", гр. Варна

06:45 Feb 07, 2013

гр. Варна, бул. Владислав Варненчик 186, 0 Kms

#2743 Нарушаване на забраната в бар "Playground", гр. Варна

08:12 Feb 10, 2013

Варна, бул. Владислав Варненчик 186, /в Мол-а/, 0 Kms