Изпратен

Тютюнопушене на закрити обществени места, град София

12:04 Nov 1 2017 град София, жк.Сухата Река, Автогарата

Описание
В жк.Сухата река, на Автогарата, има заведение, където се пуши въпреки забраната. Не знам как се казва заведението, защото няма табела и никога не са се издавали касови бонове за поръчки.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 01.11.2017 в 15:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2872: пушене в Кафене Валентино, София (мобилен сигнал)

12:45 Feb 15, 2013

София, ул. Тодорини кукли 32, 0.01 Kms

Пушене в grill and bar Family, град София (мобилен сигнал)

12:00 Mar 27, 2015

град София, кв. Сухата река, ул. Тодорини кукли, 0.09 Kms

Пушене в кафе Терасата, град София

08:30 Nov 02, 2015

град София, ж.к. Сухата река, ул. Александър Екзарх 11, до бензиностанция Rompetrol, 0.14 Kms

Пушене в бистро "Дървеното"

20:44 Jan 05, 2014

София, ул. Русалски Лък 1, 0.2 Kms

Системно нарушение на забраната за пушене ресторант "Дървеното", град София

21:56 May 17, 2014

град София, жк Сухата Река, Русалски лък 1, 0.2 Kms