Изпратен

Заведение, в което се пуши, град София

12:59 Nov 1 2017 град София, бул. Цар Освободител 31

Описание
Здравейте.

Най-малко три пъти съм виждал в заведението D Lounge на бул. Цар Освободител 31 (точно до Орлов мост) да се пуши - веднъж денем в задните части на заведението, където има нещо като сепарета, в посока към тоалетните, и два пъти вечер след 19 ч. Пушенето става включително и на бара, което е видно дори от улицата, тъй като има големи витрини.

При следващ случай ще сигнализирам своевременно и ще направя снимки или видео, но една произволна проверка вечерно време със сигурност би установила това.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 01.11.2017 в 14:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Неспазване на забраната за тютюнопушене в БГ БАР, град София

19:44 Nov 10, 2017

град София, ул. Сан Стефано 33, 0.03 Kms

пушене в заведение

04:00 Dec 26, 2013

София, 0.04 Kms

Пушене вътре в ресторант Грозд, град София

01:00 Jan 07, 2017

град София, бул. Цар Освободител 21, 0.06 Kms

Шофьор от градския транспорт пуши в автобуса, град София

11:19 Mar 14, 2017

град София, бул Евлоги и Христо Георгиеви, на кръстовището с Орлов мост, 0.06 Kms

пушене в бар и грил перфект, софия (мобилен сигнал)

08:30 Jan 10, 2013

софия, Орлов мост, 0.06 Kms