Сигнали без дим

Изпратен

Обгазяване с цигарен дим, град Варна

23:42 01.11.2017 град Варна, кв. Владиславово, бл. 301, вх. 10, ап. 70

Описание
От пет години живеем в апартамент на 6 етаж. Под нас на 5 етаж пушат денонощно. Молихме се с добро. Не искат да разберат. Пушат в спалните. Не можем да спим. Аз съм със заболяване на щитовидната жлеза и се задушавам. Оная нощ се събудих и посинях. Не мога да си взема въздух. Блокът има фуги. Некачествено строителство и се пълни с цигарен дим. Ние сме на години. С часове проветряваме. Започнахме да викаме да не пушат поне в спалните. Те се оплакали на домоуправителя. Помолихме и него и жена му да им кажат. Те ни се накараха. Като не ни харесва, да сме се махнали. Те също пушат. Съседите се оплакали от нас и сега ни заплашиха, че събирали подписи да ни гонят. Карат ни се и съдия изпълнител щели да викат. Не знам дали можете да ни помогнете. Отчаяни сме.
Благодаря.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 02.11.2017 в 10:20:06 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Не се спазва забраната за тютюнопушене в заведение “Камел”, град Варна

10:59 Apr 15, 2019

град Варна, бул. Съборни (бивш понеделничен пазар), 0.06 Kms

Пушене в мехата "Мамин Кольо", град Варна

10:00 Apr 01, 2014

град Варна, Владислав Варненчик, бл. 18, 0.08 Kms

пушене в Коктейл бар "Infinity", град Варна (мобилен сигнал)

23:20 Feb 15, 2014

град Варна, ул. Радко Димитриев 7, 0.09 Kms