Изпратен

Тютюнопушене в ресторант "При Румен", град Пловдив

12:35 Nov 6 2017 град Пловдив, кв. Тракия, ул. Поп Ангел Чолаков, до бл. 214

Описание
Всеки ден това заведение е претъпкано с пушачи, вентилация липсва. Още с влизането в ресторанта, димът е видим навсякъде. Цигареният дим прави дишането затруднено и тежко, с постоянни задавяния и кашлица, поради липсата на свеж и чист въздух в помещението. Персоналът нехае, при отправена забележка дори и към управителите, те отпращат да си обядваш вкъщи. Не е допустимо да се търпи този ад. Не може да се диша вече, а липсват други алтернативи за обяд в работната почивка наоколо в квартала. Трябва да се вземат спешни мерки.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 06.11.2017 в 22:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms

тютюнопушене в заведение

11:59 Oct 17, 2012

гр. София, ул. "Шести септември между "Граф Игнатиев и "Хан Крум", 0 Kms