Изпратен

Пушене във входа/ стълбище/етажни площадки, град София

11:40 Nov 8 2017 град София, ул. "6 септември" № 13 вх. Б

Описание
Добър ден,
Бих искала да подам сигнал за пушене във входа на кооперация в София 1000 ул.6 септември 13 в.Б

ПОСТОЯННО СЕ ПУШИ ВЪВ ВХОДА,СТЪЛБИЩЕТО И ЕТАЖНИТЕ ПЛОЩАДКИ,КАТО МИРИЗМАТА НА ЦИГАРИ ВЛИЗА В АПАРТАМЕНТИТЕ.
ВЪВ ВХОДА ЖИВЕЯТ ДЕЦА ,КОИТО са принудени да дишат цигарени дим и да се тровят! Моля за съдействие!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 08.11.2017 в 12:20:06 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в хамбара

01:45 Nov 29, 2013

Hambara na malkite 5 kusheta, 0.01 Kms

нарушение на забраната за тютюнопушене в Oscar Club, град София

10:00 Dec 29, 2014

град София, ул. Славянска беседа 15, 0.04 Kms

Пушене в заведение "Оскар", град София

11:00 Mar 14, 2015

град София, ул. Славянска беседа № 15, 0.04 Kms

Motto

10:30 Oct 15, 2012

ул. Аксаков 18, гр. София, 0.05 Kms

Пушене в бар Oscar Club, град София (мобилен сигнал)

10:15 Dec 29, 2014

град София, ул. Славянска 15, 0.05 Kms