Изпратен

Неспазване на забраната за тютюнопушене в БГ БАР, град София

07:44 Nov 10 2017 град София, ул. Сан Стефано 33

Описание
В БГ БАР се нарушава забраната за тютюнопушене.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 13.11.2017 в 22:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в заведение

04:00 Dec 26, 2013

София, 0.01 Kms

Заведение, в което се пуши, град София

12:59 Nov 01, 2017

град София, бул. Цар Освободител 31, 0.03 Kms

Шофьор от градския транспорт пуши в автобуса, град София

11:19 Mar 14, 2017

град София, бул Евлоги и Христо Георгиеви, на кръстовището с Орлов мост, 0.05 Kms

пушене в бар и грил перфект, софия (мобилен сигнал)

08:30 Jan 10, 2013

софия, Орлов мост, 0.06 Kms

Пушене в сладкарница "Папая", град София (мобилен сигнал)

07:20 Sep 28, 2015

град София, Орлов мост, 0.06 Kms