Изпратен

Пушене в автобус 27, град София

10:19 Nov 13 2017 София, бул. Княгиня Мария Луиза, при Метростанцията.

Описание
Днес, 13.11.2017 г. 10:19 видях как шофьора на автобус 27, пушеше съвсем спокойно в автобуса, както беше в престой на спирката при станция "Мария Луиза". После тръгна към Кътина и продължи да пуши. Други данни са номер 7089, а рег. номер е СА 5746 КР. Толкова жалко как нов автобус се опушва, а контрольорите не контролират дали колегите им пушат.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 13.11.2017 в 22:20:06 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms

тютюнопушене в заведение

11:59 Oct 17, 2012

гр. София, ул. "Шести септември между "Граф Игнатиев и "Хан Крум", 0 Kms