Изпратен

Пушене в Синия лъв, град София

13:23 Dec 1 2017 град София, ул. "Иван Вазов" № 6

Описание
Много тъжно! Навсякъде се пуши! В цялото заведение има димящи цигари. В момента, когато попитах за зала за непушачи, ме заведоха в една задна и студена зала.... А би трябвало да е обратното....

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 04.12.2017 в 00:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1937 Нарушение на забраната в "Синия лъв", гр София

18:26 Jan 10, 2013

София, ул. Иван Вазов 6, 0.01 Kms

#2094 Тютюнопушене в ресторант "Синия лъв", гр София

18:24 Jan 15, 2013

София ул. Иван Вазов №6, 0.01 Kms

#3703, заведение "Синият лъв", гр. София

10:05 Apr 10, 2013

гр. София, ул. Иван Вазов 6, 0.01 Kms

Пушене в ресторант "Синият лъв", град София

08:07 May 29, 2015

град София, ул. "Иван Вазов" № 6, 0.01 Kms

#2489, бар "БИАД", гр. София (мобилен сигнал)

01:30 Feb 01, 2013

гр. София, ул. Гурко 11, 0.05 Kms