Изпратен

Тютюнопушене в механа "Роден край", град София

14:30 Dec 1 2017 град София, ул. Атанас Манчев 18

Описание
В механата след 21:00 се пуши без никакъв контрол. Вентилация липсва или не е пускана. Забележки не се правят.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.12.2017 в 22:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в механа Роден край, град София

12:30 Dec 08, 2016

град София, Студентски град, ул. Атанас Манчев № 18, 0 Kms

Тютюнопушене в механа Роден край, град София

15:22 Feb 12, 2017

град София, Студентски град, ул. „Атанас Манчев“ 18, 0 Kms

В механа "Роден край", град София, Студентски град, се пуши!!!

23:51 Nov 17, 2017

град София, кв. Студентски град, ул. "Атанас Манчев № 18, 0 Kms

пушене в Дискотека Passport, София (мобилен сигнал)

02:30 Dec 27, 2012

София, ул. Атанас Манчев 3, 0.01 Kms

#1729-Пушене в дискотека Jim Beam в Студентски град

13:58 Jan 05, 2013

Студентски Град, ул. Атанас Манчев 3, 0.01 Kms