Изпратен

пушене в Ресторант "Московска 15", град София (м)

22:00 Dec 6 2017 град София, ул. “Московска” 15

Описание
име обект: Московска 15
вид обект: Ресторант
град: София
адрес: ул. “Московска” 15
описание: Пуши се в основното помещение.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 07.12.2017 в 13:20:23 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пуши се в клуб "DaDa cultural bar", град софия

12:59 Jun 29, 2014

град София, ул. Георги Бенковски 10, 0.06 Kms

Нарушаване на закона за здравето в Клуб "Грамофон"

01:30 Dec 23, 2012

София, ул."Будапеща" № 6, 0.06 Kms

#2096 Нарушаване на забраната в клуб "Грамофон", гр София

12:48 Jan 15, 2013

София ул."Будапеща" № 6, 0.06 Kms