Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 25.06.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
31-60 of 203 Сигнали

Пушене в тролейбус, град София отговор от РЗИ

София, ул.Опълченска

05.09.2019 03:53

Преди малко забелязах, че шофьорът на тролей по линия 5 пуши и на светофара при сладкарница "Пчела"/бл.37 на "Опълченска" си изхвърли фаса на... (чети нататък)

Сигнал за нарушение от шофьор на превозно средство на Юнион Ивкони на 27.08.2019 посока София-Разград отговор от РЗИ

град София

27.08.2019 05:00

На 27.08.2019 шофьорът на автобус, изпълняващ курса София - Разград, потеглящ в 15 ч. от автогара София, пушеше по време на целия маршрут вътре... (чети нататък)

Пушене в такси, град Русе отговор от РЗИ

град Русе

24.08.2019 11:15

Здравейте, днес около 23:15 часа нагъл шофьор на кола номер 70 на фирма Такси8806, град Русе отказа да загаси запалената си цигара и ме свали... (чети нататък)

Тютюнопушене в автобус на Юнион Ивкони, град София отговор от РЗИ

град София, Централна автогара

21.07.2019 12:19

От тръгването на автобуса в 11.25 от София към Банско шофьорът не е спрял да пуши в автобуса. Датата е 21.07.2019. * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Шофьор на автобус 77 пуши, град София

град София, ул. Опълченска, спирка с код 2079

08.07.2019 06:54

Нарушението, на което бях свидетел е следното: Шофьор (мъж) на автобус номер 77 (номер на колата 1170) пали цигара в 14:08 ч. на 18.06.2019г.... (чети нататък)

Пушене от кондуктор и шофьор в градския транспорт, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, кв. Прослав

28.06.2019 12:52

Град Пловдив, рейс номер 66, рег. номер на автобуса: РВ4248ТА Спирка номер 151 в 12:55 на 28 юни 2019 г. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Тютюнопушене в градски транспорт, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Монтевидео

23.06.2019 04:18

Шофьорът на автобус номер 45 пушеше от спирка "Народен герой" до спирка "кв. Бузема" на 23.06. около 16:15 часа, след като се опитахме да снимаме... (чети нататък)

Шофьор пуши в автобус 77, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Княгиня Мария Луиза

18.06.2019 02:08

Нарушението, на което бях свидетел е следното: Шофьор (мъж) на автобус номер 77 (номер на колата 1170) пали цигара в 14:08 ч. на 18.06.2019г.... (чети нататък)

Шофьор, който пуши цигара, докато кара автобус 83, град София

град София

26.05.2019 11:10

Вчера, 26 май пътувах към Зоопарка с моя съпруг и внучката ни, която е на 2 год. и шофьорът пушеше, докато кара! Направих му забележка, но нямаше... (чети нататък)

Шофьор пуши в тролей 5, град София

град София, бул. Княгиня Мария Луиза

23.05.2019 05:45

Давам данните: тролей номер 5, номер 2107, дата 23.05.2019 г. 12:30 . Шофьорът (мъж здрав) пуши и говори с още двама около него, т.е. вратата... (чети нататък)

Пушене в градски транспорт, град София отговор от РЗИ

град София, бул Братя Бъкстон

08.03.2019 05:50

Тролей 2, движещ се от Бъкстон - шофьорът пали втора цигара в рамките на 10 минути! Нарушението е констатирано на 8 март 2019 г. в 17.50 часа.... (чети нататък)

Тютюнопушене в междуградски автобус на Юнион Ивкони, град София

42°59'50.8"N 24°30'14.6"E

01.03.2019 10:51

Здравейте, за втори път се возя от София към Троян с автобус на Юнион Ивкони от Централна автогара в 08:30 сутринта. Първия път се обърнах директно... (чети нататък)

Тютнопушене в обществени помещения, град Хасково отговор от РЗИ

град Хасково, бул. Съединение 45

27.01.2019 06:17

Моля за проверка от органите на реда за общественото здраве. Пиша ви за неспазване на забраната и тютюнопушене в общ. чакалня и по офисите на... (чети нататък)

Пушене в автобус 101, град София отговор от РЗИ

град София, ул.Опълченска

22.11.2018 06:42

Данните за нарушението са: автобус по линия 101, регистрационен номер C-3269-XT, номер 2732, ден:17.11.2018, 13:42 ч. Мъж е шофьора, кара си... (чети нататък)

Шофьор на автобус 88, град София отговор от РЗИ

София, бул.Г.М.Димитров

29.09.2018 06:18

Шофьорът на автобус 88,посока Зоопарка,29.09.2018 София,18:21 пуши непрекъснато при невъзможност да се отварят част от прозорците на автобуса... (чети нататък)

Силна миризма на цигари в автобусите на Градски транспорт, град Варна отговор от РЗИ

град Варна

08.08.2018 09:30

Често се качвам от начална спирка "ЖП гара" на различни номера автобуси и ми прави впечатление, че все повече от тях (особено тези с климатик)... (чети нататък)

Шофьор пуши цигари в автобус 21/22, град София отговор от РЗИ

рад София, Столична община, село Световрачене

02.08.2018 11:40

В автобус 21/22 шофьорът пуши цигари редовно. Обикновено това се случва, както в момента, на курс Централна гара - Войнеговци, след Световрачене.... (чети нататък)

Tютюнопушене в автобус на Градски транспорт, град Варна отговор от РЗИ

град Варна

02.08.2018 11:30

Пътувах в автобус номер 20 от ж.к. Владиславово за ЖП гара, като се качих от началните спирки, приблизително около 11:20 часа. След няколко... (чети нататък)

Пушенето в градския транспорт в град Русе отговор от РЗИ

град Русе, Образцов чифлик

05.06.2018 02:19

Днес 05.06.2018 се возих към Образцов чифлик (Русе) по автобусна линия 33,с автобуса, който тръгва в 13:20. Бях седнала точно зад шофьора. Той... (чети нататък)

Пушенето в градския транспорт, град Русе отговор от РЗИ

град Русе

05.06.2018 02:17

Преди около месец забелязах за първи път шофьор по автобусната линия 33 (от Русе към Образцов чифлик, който пуши в автобуса. Мислейки, че това... (чети нататък)

Пушане в автобус по линия 88, град София отговор от РЗИ

град София

23.05.2018 06:20

Здравейте! На 23 май 2018, след 18:20 се качих на автобус от линия 88 посока ПК Диана-ПК Зоологическа градина. Близо към Токуда болница шофьорът... (чети нататък)

Пушене в тролей 1, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Столетов

14.05.2018 09:22

Вчера, 14.05.2018 година, забелязах две нарушения по различно време, и двете в тролей номер 1 като водачите пушат както си седят в тролея пред... (чети нататък)

Пушене в автобус по линия 8, град Стара Загора (м) отговор от РЗИ

град Стара Загора

14.05.2018 08:00

име обект: Автобус по линия 8(номер на автобуса-146) вид обект: Автобус град: Стара Загора адрес: Стара Загора описание: Водачът на автобус... (чети нататък)

Шофьор пуши в автобус 27, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Княгиня Мария Луиза

10.05.2018 09:54

Днес, един шофьор с бяла коса си пушеше най-невъзмутимо докато си караше автобус номер 27 от Кътина до София. Пушеше и докато беше спрял на... (чети нататък)

Тютюнопушене в автобус, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, кв. Аксаково

30.04.2018 09:40

Редовно пушене от страна на контрольори и шофьори в автобус 409 от последната спирка "Сладкарски цех". Независимо, че имат възможност по време... (чети нататък)

Нагло държание на шофьор на такси, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив,бул. Пещерско шосе в райна на база 2 на МБАЛ "Св.Георги"

25.04.2018 10:20

Сряда 25 април т.г.около 10:20 преди обяд,въпросното такси на фирма ЕЛМА ЕООД 6665,рег.номер РВ2908РТ,номер на колата 306, беше спряло на бул.... (чети нататък)

Тютюнопушене в автобус, град Видин

град Видин, фирма "Алексиев"

09.04.2018 01:00

Здравейте. Тъй като не знам къде да подам сигнал, се обръщам към Вас. Сравнително често пътувам по линията София-Видин с фирма "Алексиев" и... (чети нататък)

Пушене в автобус на Витоша Експрес, град София отговор от РЗИ

град София

13.03.2018 09:05

Вчера малко преди пристигане в София на автобусът Пловдив - София на Витоша Експрес (тръгване от Пловдив 20:00), шофьорът изпуши две цигари... (чети нататък)

Тютюнопушене в градския транспорт, град Варна отговор от РЗИ

град Варна

10.02.2018 11:25

Описвам случай в автобус номер 7 (седем), днес, събота, 10 Февруари, в курса от начална спирка Елпром, около 11:15 часа. Няколко спирки след... (чети нататък)

Пушене в автобус 27, град София отговор от РЗИ

София, бул. Княгиня Мария Луиза, при Метростанцията.

13.11.2017 10:19

Днес, 13.11.2017 г. 10:19 видях как шофьора на автобус 27, пушеше съвсем спокойно в автобуса, както беше в престой на спирката при станция "Мария... (чети нататък)
31-60 of 203 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9441 2.9 100%