Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 25.06.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
61-90 of 203 Сигнали

Пушач шофьор на автобус 88, град София отговор от РЗИ

град София

14.10.2017 06:03

Здравейте! Вече съм подала поне 10 сигнала за пушене на шофьорите на линия 88 в Център по градска мобилност и на телефона, който е посочен зад... (чети нататък)

Пушене в автобус 1, град София

град София, Кокалянско ханче, Панчарево

10.10.2017 11:56

Автобус с идентификация 9104 спря на спирката на Кокалянско ханче. Шофьорът остана вътре до следващия си курс, като пушеше в кабината си. *... (чети нататък)

Пушене от шофьор на автобус 60, град София отговор от РЗИ

град София, Овча купел 2

30.09.2017 11:51

В автобус 60 с номер 1205 на 30.09.2017 от централна гара до Овча купел 2 шофьорът пуши без да спира! 11:52 слизане на Овча купел2 * Сигналът... (чети нататък)

Пушене по време на движение от водач на градския транспорт, град Варна отговор от РЗИ

град Варна

21.09.2017 11:35

Днес по време на пътуването си в автобус номер 118А на Градски транспорт Варна бях свидетел на това как по време на движение (в средата на маршрута)... (чети нататък)

Пушене в Хепи Сандански, град Сандански

град Сандански, главен път София-Кулата

16.08.2017 12:09

В Хепи Сандански не спира пушенето. Проверяващите минават и все едно, че нищо няма около тях. Повечето пъти персоналът знае кога ще дойдат на... (чети нататък)

Пушене от шофьор на автобус 60, град София отговор от РЗИ

град София, ж.к. Овча купел 2

30.07.2017 19:13

Автобус 60 с инвентарен номер 1214 на дата 30.07.2017 г., час 19:10, спирка ж.к. Овча купел 2 пазара (втора по маршрута посока централна гара)... (чети нататък)

Пушене от шофьор на автобус 60, град София отговор от РЗИ

град София, ж.к. Овча купел 2

11.07.2017 19:18

На 11.07.2017 г шофьорът на автобус 60 с инвентарен номер 1220 в 19:15 от ж.к. Овча купел 2 посока Централна гара пуши! * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Пушене от шофьор на автобус 60, град София отговор от РЗИ

град София, жк Овча купел 2

06.07.2017 19:26

Здравейте, вече два поредни дни пътувам с един и същи автобус 60 с инвентарен номер 1217 при което шофьора най-нагло и безцеремонно пали цигара... (чети нататък)

Пушене в градския транспорт, град София отговор от РЗИ

град София, Цариградско шосе, 7- ми км

04.07.2017 12:47

Автобус 204, отпред № 9037 на 04.07.2017 г. водачът пуши и най нагло си изхвърля кутията от цигари на пътното платно!!! * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Пушене в междуградски автобус Свиленград-Хасково отговор от РЗИ

Хасково

21.05.2017 16:05

Здравейте, От години шофьорите пушат в автобусите, докато превозват ученици/студенти/пътници. Бонус - възмутителна арогантност от тяхна страна.... (чети нататък)

Тютюнопуше в транспорт, град Търговище

град Търговище

10.05.2017 18:51

Здравейте, това е втория сигнал който подавам към вашата организация. Първият сигнал беше преди няколко години и ефектът от него беше положителен!... (чети нататък)

Шофьор от линия 204 пуши в автобуса, град София отговор от РЗИ

град София, Цариградско шосе 111

05.05.2017 10:30

За втори път хващам шофьор в градския транспорт да пуши, докато шофира. Явно от фирма КАРАТ-С, която отговаря за линия 204, не са наложили глоба... (чети нататък)

Тютюнопушене в автобус Кюстендил - София отговор от РЗИ

град Кюстендил

25.03.2017 12:02

25.03.2017. (5:30-7:30ч) възрастен шофьор на автобус,на линия Кюстендил-София, през цялото пътуване изпуши поне 5 или 6 цигари!!! И то не за... (чети нататък)

Пушене в тролей, град София отговор от РЗИ

град София

17.03.2017 16:43

Нарушението е в тролей 5, номер отстрани 1623. Не съм се разправял с шофьора, беше късно, просто пращам сигнал. Не съм забелязал кога е запалил,... (чети нататък)

Шофьор от градския транспорт пуши в автобуса, град София отговор от РЗИ

град София, бул Евлоги и Христо Георгиеви, на кръстовището с Орлов мост

14.03.2017 11:19

Днес (около 09:45 сутринта, 14-ти март, 2017 г.) в автобус 204 с регистрационен номер CA3084PK забелязах, че шофьорът пуши, докато шофира. Направих... (чети нататък)

Нарушение на закона за тютюнопушенето, град Русе

град Русе

24.01.2017 18:45

Здравейте, Обръщам се към Вас за подаване на сигнал. В градският транспорт в Русе шофьорите на тролеите пушат редовно. Посочвам и конкретни... (чети нататък)

Тютюнопушене в градски транспорт, град София отговор от РЗИ

град София, Студентски град бл.12

13.01.2017 15:57

Всеки път щом се кача в маршрутка №5, гр. София, водачите или пушат, или са пушили в превозното средство! СА 9703 НК е номера на колата, с която... (чети нататък)

Пушене в обществения транспорт на София отговор от РЗИ

град София, бул. Цар Освободител

10.01.2017 18:36

Здравейте. За жалост веднага след последното ми пътуване и сигнал, шофьор на маршрутка 27 в София отново запали цигара. Тъй като пътувам от... (чети нататък)

Тютюнопушене в маршрутка, град София отговор от РЗИ

град София

20.12.2016 05:10

Налага ми се всеки вторник да пътувам до НБУ от Плиска и това е транспортът ми. Вчера и в двете посоки шофьорът пушеше, като ми стана лошо... (чети нататък)

Редовно пушене в маршрутки 27, 29, 32, град София

град София

18.11.2016 13:54

Здравейте, бих искал да подам сигнал за редовно пушене от страна на шофьорите на маршрутни таксита 27, 29, 32. Ето и днес 18.11.2016, маршрутна... (чети нататък)

Пушене в маршрутки 27, 29, 32, град София отговор от РЗИ

град София

14.11.2016 03:58

Здравейте, бих искал да подам сигнал за редовно пушене от страна на шофьорите на маршрутни таксита 27, 29, 32. Пътувам с тях всеки ден, тъй... (чети нататък)

Пушене в клуб Паша, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, ул. Капитан Райчо № 52

28.08.2016 12:45

Днес в 1:47 часа!Ужасна ситуация в клуб Паша,град Пловдив. Задимено е, няма вентилация. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив... (чети нататък)

Тютюнопушене в служебен транспорт, град Разград

град Разград

09.07.2016 12:53

Здравейте, искам да подам сигнал за тютюнопушене в служебен транспорт. Шофьорите, които превозват работниците и служителите за стъкло завода... (чети нататък)

Пушене в маршрутка, град София отговор от РЗИ

град София

29.06.2016 14:18

Здравейте, Днес (29.06. 2016)в 8 сутринта се качих в маршрутка №32 до Мега Мол в Люлин 7 по направление към бул. България. Колата е в техническа... (чети нататък)

Всеки ден се пуши в подлеза на метростанция Теодор Балан, град София отговор от РЗИ

град София, Младост 2

09.06.2016 14:49

Всеки ден се пуши в подлеза на метростанция Теодор Балан. В подлеза има няколко лавки и продавачите по цял ден пушат. Полицаите казаха,че "нищо... (чети нататък)

Тютюнопушене в автобусите на "Груп" ООД, град София отговор от РЗИ

град София, Автогара "Сердика"

29.03.2016 10:30

На 13.03.2016 по редовната международна линия София - Прага на превозвача "Груп" ООД шофьорът пушеше, без да се съобрази с пътниците. Това се... (чети нататък)

Пушене в маршрутно такси, град София отговор от РЗИ

град София

24.02.2016 11:30

В 11:30 часа на 24.02.2016 г. в маршрутно такси линия 32, в посока Люлин с рег.номер СА 9049 НВ шофьорът пуши докато превозва пътници. * Сигналът... (чети нататък)

Пушене в автобус Кюстендил-Благоевград, град Кюстендил отговор от РЗИ

град Кюстендил

21.02.2016 05:03

По враме на движение в автобуса КН8061АМ по линия Кюстендил-Благоевград преди пристигане в Благоевград водачът пушеше цигара. При направена... (чети нататък)

Пушене в градски транспорт, град София отговор от РЗИ

град София

27.01.2016 13:27

Днес,27.01.2016, шофьорът на автобус с регистрационен номер СА 4020 НА, по автобусна линия 72 пушеше от спирката на зала Фестивална до тази... (чети нататък)

Пушене в градски транспорт, град София отговор от РЗИ

град София, Студентски град

25.01.2016 12:40

Тази сутрин, в часовия диапазон 8.40-9.30, в маршрутка № 27/№ ..2584../, в посока от Студентски град към Овча купел, шофьорът пушеше цигара... (чети нататък)
61-90 of 203 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9441 2.9 100%