Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 25.06.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
91-120 of 203 Сигнали

Пушене в автобус на Етап Адресс/ Груп+, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, Автогара Варна

24.01.2016 11:10

Шофьорът пушеше два пъти вчера (24.01.2016) в курса Варна-София в 11:00 от Варна. На връщане същия ден в курса София-Варна-Добрич аз се качих... (чети нататък)

Не спазване забраната за тютюнопушенето на обществени места, град Видин

град Видин

22.12.2015 10:10

Във Видин закона не се спазва демонстративно във всички заведения. Не се правят проверки,под предлог,че в извън работно време няма кой да проверява.... (чети нататък)

Пушене в обществен транспорт, град Варна отговор от РЗИ

град Варна

14.12.2015 03:30

Днес, гр. ВАРНА, жк Владислав Варненчик от спирката на пазара се качих на автобус линия 148 посока център. Шофьорът пушеше докато шофираше и... (чети нататък)

Пушене в маршрутно такси 29, град София (мобилен сигнал) отговор от РЗИ

град София

04.12.2015 05:25

име обект: Маршрутно такси 29 вид обект: Маршрутно такси град: София адрес: Регистрационен номер на маршрутното такси в нарушение СА 3308... (чети нататък)

Пушещ ватман в трамвай № 5, град София отговор от РЗИ

град София

30.10.2015 20:20

На 30.10.2015г. в 20:20 се качих на трамвай №5 на спирка "Лагера" в посока към "Княжево". Качих се от първата врата и любезно помолих за билет... (чети нататък)

Пушене в трамвай 23, мотриса 4413, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Шипченски проход

28.09.2015 17:55

28 септември, 17:32ч, трамвай 23, мотриса 4413, бул. Шипченски проход Ватманът пуши в кабината, пред него има пластмасова чаша от кафе с няколко... (чети нататък)

Шофьор на маршрутка пуши, град София отговор от РЗИ

град София бул. Васил Левски

31.08.2015 12:27

София, Днес 31.08.2015 между 9:00 и 9:30 маршрутка номер 5, регистрационен нонер СА 3681 НВ, района от паметника Левски към хотел Плиска - шофьорът... (чети нататък)

Пушене в трамвай 22, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Ботевградско шосе

12.07.2015 16:12

Днес в 15.45 пътувах в травмай 22, номер на вагончето 4065 - посока Автостанция Изток. Ватманът пушеше, в мотриса мирише страшно. Защо се случва... (чети нататък)

Системно тютюнопушене в маршрутно такси, община Перник отговор от РЗИ

област Перник, община Перник, с. Драгичево

24.06.2015 12:52

Системно нарушаване на забраната за тютюнопушене от Олег Димов - шофьор на маршрутно такси във фирма "Транс травел БГ" ЕООД. Ползвам таксито... (чети нататък)

Сигнал за нарушение на забраната за тютюнопушене, град София отговор от РЗИ

град София, ж.к. Овча купел 1

19.05.2015 14:30

Днес 19.05.2015г. бях свидетел на нарушение на забраната за тютюнопушене в обществен транспорт в маршрутка № 29 по маршрут от Овча купел 1 посока... (чети нататък)

Пушенето в автобуса на Ринг Мол, град София отговор от РЗИ

град София, Околовръстен път 214

24.03.2015 10:35

Ползвам безплатния автобус на Ринг Мол от както е пуснат почти всеки ден. В началото автобуса беше през 10-15мин. и имаше няколко шофьори. От... (чети нататък)

Пушене в автобусите на градски транспорт, град София отговор от РЗИ

град София

24.03.2015 10:25

Здравейте, бих искала да подам сигнал за шофьорите на градси транспорт, който редовно пушат. Най-често това ми се е случвало по линия 69, която... (чети нататък)

Персоналът на Витоша Ски пуши в затворените пространства, град София отговор от РЗИ

град София, Долна лифтова станция Симеоново-Алеко

01.03.2015 22:45

Днес, 01.03 към 11 часа имахме неудоволствието да констатираме, че персоналът на кабинкова въжена линия Симеоново-Алеко си позволява да пуши... (чети нататък)

шофьорът в рейс 74 пуши редовно отговор от РЗИ

София, ж.к.Люлин, бл.146

13.02.2015 19:51

Днес следобяд в рейс 74 в София, напът към Бжния парк, към 14ч. (заснела съм часовника на рейса), шофьорът пушеше (заснела чъм го). Пътниците... (чети нататък)

Пушене в трамвай 22, град София отговор от РЗИ

София, Бул Дондуков

30.01.2015 18:48

Ватманът пуши в кабината между спирки Младежки Театър и Операта на 30.01.2015 г., час 18.46 Трамвай 22, номер върху мотрисата 4077 * Сигналът... (чети нататък)

Пушене от водачи на автобуси, град София отговор от РЗИ

град София

24.01.2015 13:50

Здравейте , искам да сигнализирам за постоянно пушене от шофьорите на автобусни линии 26 (от Гараж Земляне) и 27 (обслужвана от Юнион Ивкони)... (чети нататък)

Пушене в Автобусна линия 83, град София (мобилен сигнал) отговор от РЗИ

Град София, Маршрут посока Илиянци

09.01.2015 11:45

име обект: Номер на автобуса 1133 вид обект: Автобусна линия 83 град: Град София адрес: Маршрут посока Илиянци, на 9 януари 2015 г., в 11:45... (чети нататък)

Пушене в автобус 76, град София отговор от РЗИ

София, бул. Евлоги Георгиев

07.01.2015 07:15

Здравейте, Бях свидетел отново на нарушаване на забраната в автобус 76 в участъка между Орлов мост и НДК, регистрационен номер: СА 4436 АС.... (чети нататък)

Нарушение на забраната в автобус 604, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Акад. Иван Евстатиев Гешов

03.01.2015 08:30

Здравейте, Бих искал да подам сигнал за пушене от страна на шофъор в автобус 604 на 03.01.2015 в 8.30 сутринта в района на бул. Акад. Иван... (чети нататък)

Град София - Пушене и грубо погазване на права в градски трнаспорт отговор от РЗИ

град София

17.07.2014 14:13

Здравейте! Подавам сигнал към Вас за пети или шести път. Дотук резултат не е имало. Отново става дума за ЕЖЕДНЕВНОТО и почти непрекъсанто пушене... (чети нататък)

Пушене в обществен транспорт, град София отговор от РЗИ

град София

10.07.2014 01:00

На 10.07.2014 г., в 13 часа шофьорът на тролей с номер 2907, движещ се по тролейбусна линия № 1 най-спокойно си пушеше докато караше. Кой е... (чети нататък)

Редовно тютюнопушене в градския транспорт, град София отговор от РЗИ

град София

03.07.2014 12:42

Тази сутрин, както обикновено, ватманът на трамвай 6 от спирка Лозенец до спирката в подлеза на НДК пушеше. Номерът на мотрисата е 937, намираше... (чети нататък)

пушене в чакалнята на автогарата, автогара, град Кърджали (мобилен сигнал)

град Кърджали, Автогарата

18.06.2014 10:00

име обект: автогара г. Кърджали вид обект: чакалнята на автогарата град: г. Кърджали адрес: Автогара Кърджали описание: В някои от офисите... (чети нататък)

Ватман пуши в трамвай 23, град София отговор от РЗИ

град София

22.05.2014 19:11

22 май, 18:45 - ватман пуши в трамвай 23, като за параван му служи жена, стояща на входа на кабината. Трамваят се движи в посока депо Искър,... (чети нататък)

Пушене на работното място, в обществен транспорт

Видин, ул. "Цар Симеон Велики" № 162

14.05.2014 19:16

На 11.05.2014 г. пътувах с автобус на фирма "Алексиев" в 10.30 от София до Несебър. В автобуса имаше двама шофьори,които си пушеха през цялото... (чети нататък)

пушене в автобус на "Юнион Ивкони" отговор от РЗИ

София,

06.05.2014 10:33

На 06.05.2014г. пътувахме с приятелката ми с автобус на фирма "Юнион Ивкони", по линия Бургас-София - тръгване от Бургас - 00:00 часа (24:00... (чети нататък)

Пушене в еко такси, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив

21.04.2014 18:36

Днес 21.04.2014 okoлo 17:15 спряхме ЕКО-ТАКСИ на ул. Източен до ул. Лясковец. Влязохме с жена ми и сина ми - на 2 годинки и половина. Жена ми... (чети нататък)

Пушене в такси, град София отговор от РЗИ

град София

14.04.2014 09:30

Шофьорът си позволи да изпуши няколко цигари по време на пътуването ми, без дори да попита дали имам нещо против. Шофьорът е Петър Павлов със... (чети нататък)

Пушене в обществен транспорт (за пореден път!), град София отговор от РЗИ

град София, ул. "Монтевидео" № 21

02.04.2014 23:10

Вечерта на 02.04.14 в маршрутка 27 (СА2584НА), хваната от Овча Купел в 21:10 отново се пушеше. Шофьорът изпуши 3 цигари в рамките на 20 минутно... (чети нататък)

Пушене в обществен транспорт, град София отговор от РЗИ

град София, жк. "Овча купел"

20.03.2014 18:23

Шофьорите в маршрутки 27 и 29 абсолютно всекидневно пушат в превозните средства, задължавайки всички пътници да вдишат всичко от безбройните... (чети нататък)
91-120 of 203 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9441 2.9 100%