Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 25.06.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
121-150 of 203 Сигнали

Пушене в маршрутка 29, град София отговор от РЗИ

Град София, кръстовището на бул. "Витоша" и бул. "Патриарх Евтимий"

20.03.2014 09:15

Шофьорът на маршрутка номер 29 с регистрационен номер CA 9062 HB пушеше и се държеше грубо при молба да загаси цигарата си. Това се случи около... (чети нататък)

Шофьор на автобус пуши по време на работа отговор от РЗИ

град София

19.03.2014 14:00

Шофьор на име Б.Г.Касов на автобус с регистрационен номер СА8258АМ на линия 280 пушеше, докато шофираше. Вратите на автобуса също бяха отворени... (чети нататък)

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушене в автобус по линия РУСЕ-ВАРНА (

град Русе

13.03.2014 06:00

Здравейте! Искам да подам сигнал за пушене в автобус по линия РУСЕ-ВАРНА (бившата фирма на "ОВАНЕСОВИ").Налага се да пътувам често по тази линия,тъй... (чети нататък)

Пушене на обществено място - градски транспорт, Пловдив

Пловдив, ул. Ландос 24А

11.03.2014 20:39

Здравейте, От известно време забелязвам как шофьори от градския транспорт си пушат докато превозват пътници и ми идва направо да сляза от автобуса... (чети нататък)

Дим в град Сандански

град Сандански

01.03.2014 12:30

Няма заведение, в което да не се пуши. Сандански, България 28,02,2014г. А от 112 ми казват(не пряко) нарушаването на закон не е проблем на общата... (чети нататък)

Пушене в маршрутки номер 4 в град Пловдив

град Пловдив

24.02.2014 05:45

Здравейте, искам да подам за сигнал за системно пушене в колите на маршрутки N 4 в град Пловдив. Това се случва ежедневно!!! Последният такъв... (чети нататък)

Пушене в обществения транспорт, град Русе отговор от РЗИ

град Русе

18.02.2014 11:00

Масово пушене от шофьорите в обществения транспорт в Русе. Преди тръгване от базовите си места шофьорите пушат и замърсяват тролейбусите и автобусите.... (чети нататък)

Пушене в маршрутна линия 29, град София отговор от РЗИ

град София, Младост 2, бл 224

08.02.2014 09:25

В 9:25 на 08.02.2014 в кв. "Младост" 2 посока центъра, шофьорът на маршрутна линия 29 пушеше, че дори и при затворени прозорци! * Сигналът... (чети нататък)

Пушене в градски транспорт в София

град София, Студентски град

04.02.2014 21:53

Шофорът на автобус 280 пушеше в автобуса- в работно време,в обществен транспорт, в присъствието на множество пътници. Автобусът се движеше по... (чети нататък)

Пушене в междуградски автобуси, град София отговор от РЗИ

град София

26.01.2014 01:00

Шофьорите на автобуси на фирма "Юнион-Ивкони" по линия София-Дупница пушат по време на път. Случва се всеки път, когато пътувам. Отварят леко... (чети нататък)

Пушене и арогантно поведение Йелоу такси, град София отговор от РЗИ

град София,

23.01.2014 12:45

Бих искал да подам сигнал за нарушение на ваш служител. Днес, 23.01.2013, спрях таксиметров автомобил на Йелоу такси с номер 325 на бул. Андрей... (чети нататък)

Пушене от шофьор в градски транспорт в София отговор от РЗИ

град София, Младост 4

22.01.2014 23:42

На 22.01.2014г. към 23:40 в автобус 213 в посока Младост 4 (автобусът се намираше около спирка 43-ти блок), шофьорът запали цигара при затворени... (чети нататък)

Нарушение на забраната в автобус 76 отговор от РЗИ

град София, бул. България

17.01.2014 09:30

Здравейте, тъй като при предното подаване на сигнал за пушене от страна на шофъор в автобус 76 на 17.01.2014 към 9.30 сутринта пропуснах да... (чети нататък)

Тютюнопушене в маршрутно такси, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, маршрутно такси, линия 4

09.01.2014 18:12

Шофьорът на маршрутно такси, тръгващо от автогарата "Север", на 9 януари, в 18.05 ч. по линия 4, пуши. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене в автобус № 73 на Център за градска мобилност, град София - София отговор от РЗИ

гр. София, ул. "Монтевидео"

08.01.2014 10:40

Автобус 73, рег. номер СА9078, номер отстрани на автобуса 8003. Непосредствено преди спирка с код 0069 НБУ по посока Овча Купел 2 шофьорът -... (чети нататък)

Пушене в такси "ОК", град София отговор от РЗИ

София, жк. Слатина, ул. "Боян Магесник" № 1

31.12.2013 12:16

Пуши се в такси на фирма "O кей Супертранс София, такси No 1920 в 09:13, на 29.12.13 г. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София... (чети нататък)

Пушене в автобус на Център за градска мобилност - София

София, бул .Арсеналски

30.12.2013 06:58

Водачът на автобус 102, посока Овча Купел, намиращ се в 18.52 на спирка Спартак, пушеше докато управляваше автобуса. Самият автобус беше силно... (чети нататък)

Пушене от водача на автобусна линия 305 с регистрационен номер СА2718АР.

София, Лесотехнически университет, бул. “Климент Охридски“,№10.

21.12.2013 06:00

Пътувах от централна автогара с този автобус до Плиска. Още като се качих в автобуса миришеше на цигарен дим. Седнах на втората седалка от другата... (чети нататък)

пушенето

на майка ви у путката 3

17.12.2013 23:32

Навсякъде се пуши и ще продължава да се пуши,а вие умрете в лайна!!!Бухахахахаххахха!Смърт за вас уруди ньиедниии!!!Искате да ни съсипете,но... (чети нататък)

нарушение

Пловдив, жк. Тракия 148

14.12.2013 16:10

Шофьорите на маршрутни таксита по линия 19 в гр.Пловдив редовно пушат. Ползвам почти всеки ден тази линия и редовно се пуши. (чети нататък)

Нарушение на закона за пушенето в автобус 114 отговор от РЗИ

София, метростанция Цариградско шосе

25.11.2013 08:01

МНОГО СЪМ ВЪЗМУТЕНА!!! Днес (25.11.13) се качих в автобус 114 от метростанция Цариградско шосе. С влизането видях, че шофЬорът тъкмо беше запалил... (чети нататък)

Нарушение за забраната за тютюнопушене в ресторант "Елеа", София

София, Черни връх 100

02.11.2013 12:06

Здравейте, Тази вечер забраната за тютюнопушене беше нарушавана в ресторант "Eлеа", Парадейз мол на улица "Черни Връх" 100, София Почти на... (чети нататък)

тютюнопушене в автобус на фирма "Юнион ивкони", София отговор от РЗИ

София, бул. Васил Левски 50

09.10.2013 12:11

На 06.10.13г. пътувах с автобус на фирма "Юнион ивкони" ООД, рег.номер СА4080КХ, по линия Варна-София. В автобуса служител на фирмата пушеше... (чети нататък)

пушене в рейса, град Варна отговор от РЗИ

град Варна

04.10.2013 12:48

Във Варна на 02.10.2013 водач на автобус № 17а , тръгващ от начална спирка "Почивка" в 19.00 пуши по време на работа, докато превозваше пътници.... (чети нататък)

Категории

заведение за хранене и развлечение детско / учебно заведение детска площадка лечебно / здравно заведение обществен транспорт / такси работно място спортен обект автогара административно учреждение аптека, дрогерия, оптика асансьор / стълбище ателиета за татуировки и обици бръснарски, фризьорски, козметичен салон дом за възрастни хора с увреждания дом за деца дом за стари хора железопътна гара игрална зала киносалон компютърна зала концертна зала летище лятно кино / театър мероприятие за деца и ученици метростанция обществена баня обществена пералня обществена тоалетна пансион, почивна станция, семеен хотел, бунгало предприятие за производство, съхраняване и търговия с храни пристанищe приют и център за временно настаняване сауна селскостопанска аптека солариум социален учебно-професионален център СПА и уелнес център спортна база за детски и ученически отдих и туризъм театър туристически хижи, учебни центрове, спални, столова, бюфет търговски обект ученическо / студентско общежитие хотел, мотел, вилно и туристическо селище център за работа с деца читалище школа - музикална, езикова

ТОВА НЕ Е СИГНАЛ - Възмутена съм от действията на правителството

България

04.10.2013 11:54

В момента Община Габрово, с цел лобилане за интересите на точно определена фирма, е одобрила проект за поставяне на пунктове за продаване на... (чети нататък)

#4352 Нарушаване на забраната в маршрутно такси № 15, гр. София отговор от РЗИ

София

04.10.2013 01:51

Нарушава се забраната за тютюнопушене в маршрутно такси № 15,пътуващо към кв.Овча купел около 13,30ч, номер 4201, гр. София. * Сигналът беше... (чети нататък)

#4233 - шофьор на автобус Русе - София пуши в автобуса отговор от РЗИ

Русе-Плевен-София междуградски автобус

12.09.2013 04:49

#4233 - Здравейте, днес 12.09.2013г. пътувах от Русе за София с автобуса в 14:00. Шофьорът му най-демонстративно пушеше, седейки на мястото... (чети нататък)

#4232, градски транспорт "авгобус 84", гр. София отговор от РЗИ

гр. София

30.08.2013 04:00

В посока центъра около НОВА ТВ, шофьорът на тролей 84 с регистрационен номер СА 1758 пуши цигари по време на шофиране. Не съм от София, но това... (чети нататък)

#4175 - Водач на маршрутка 17 нарушава забраната за пушене в обществен транспорт, гр. София отговор от РЗИ

София, жк Ботунец

28.07.2013 12:21

#4175 - Водач на маршрутка 17 тръгвайки на 27,07,2013г от кв Ботунец в 08:30 часа запалва цигара.Снимайки клипа как пуши,той ме заплаши че ще... (чети нататък)

#4149, обществен транспорт "маршрутка №17", гр. София

гр. София, кв. Ботунец

14.07.2013 12:56

Здравейте,днес 14,07,2013 в 08:20 часа от кв Ботунец-София,водача на маршрутка №17 пушеше в маршрутката. Номера на маршрутката е С 6942 НК (чети нататък)
121-150 of 203 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9441 2.9 100%