Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 25.06.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
151-180 of 203 Сигнали

#4146 - Водач на маршрутка №17 (С 6942 НК ) пуши по време на превоз на пътници, гр. София отговор от РЗИ

София, кв. Ботунец

13.07.2013 08:35

#4146 - 13.07.2013 г,маршрутка 17 тръгва в 08:30 сутринта от кв Ботунец-София.До гара Подуене бяха изпушени 4 цигари от водача на маршрутката.Заснетата... (чети нататък)

#4139 - Пушещ шофьор на автобус 78, гр. София отговор от РЗИ

София, бул. Владимир Вазов и ул. Поп Грую

07.07.2013 02:45

#4139 - Aвтобус 78, регистрационен номер СА 1546 АМ, неделя 07.07.2013 около 14.45, шофьорът запали цигара на светофар и впоследствие продължи... (чети нататък)

#4097 Нарушаване на забраната в маршрутно такси №48, гр. София отговор от РЗИ

София

18.06.2013 09:54

Нарушава се забраната за тютюнопушене около 09,45ч в маршрутно такси №48,рег. ном. С5479НК, движещо се от НБУ към Дружба 2. * Сигналът беше... (чети нататък)

#4064 Нарушаване на забраната в автобус "Юнион Ивкони" /Силистра-София/, гр. София отговор от РЗИ

София

09.06.2013 10:59

Нарушава се забраната за тютюнопушене в автобус "Юнион Ивкони" по посока Слилистра-София,рег. ном СА4094КХ, тръгващ от Силистра на 09.06.2013... (чети нататък)

#4039, метростанция "Западен парк", гр. София отговор от РЗИ

Охранителна стая в Метростанцията от страна на бул. "Доктор Петър Дертлиев"

04.06.2013 12:54

Служител на реда (Охранителна Полиция предполагам) Пуши в стаята за наблюдение и почивка вътре в Метростанция "Западен парк" от страна на бул.... (чети нататък)

ТЮТЮНОПУШЕНЕ В ОБЩЕСТВЕН ТРАНСПОРТ отговор от РЗИ

София

31.05.2013 02:39

На 25 май 2013 (събота) пътувах от София до Враца с автобус на "Витоша-Експрес" ООД. Още с качването си в превозното средство, шофьорът запали... (чети нататък)

#3952 - Пушене на работно място в градския транспорт, гр. София отговор от РЗИ

София, Дружба 2

17.05.2013 12:10

#3952 - Автобусна линия 204 посока Дружба 2 в 17.10ч.в неделя, 19 май 2013г. В автобус по време на работа шофьора пуши. Прикачвам снимка! *... (чети нататък)

#3931 Нарушаване на забраната в такси "Индикар", гр. Бургас отговор от РЗИ

Бургас

22.04.2013 06:50

Нарушава се забраната за тютюнопушене в такси "Индикар",рег. ном. А5997КН, гр. Бургас. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас... (чети нататък)

#3807, Автобус на фирма "Етап -Груп" от София до Добрич 16:00ч, гр. София отговор от РЗИ

гр. София

19.04.2013 04:28

Здравейте На 18.04.13 закупих билет за автобус на "Етап-Груп от София до Добрич от 16:00ч. Във Велико Търново шофьорите се смениха и от Велико... (чети нататък)

#3767, такси с номер "В 0353 КН", гр. Варна отговор от РЗИ

гр. Варна, таксиметров автомобил "В 0353 КН"

16.04.2013 04:10

В такси номер: 'В 0353 кн' във Варна, шофьорът на таксито си пуши вътре без да се съобразява с пътниците. Няма обозначения коя е фирмата. *... (чети нататък)

#3746, таксиметров автомобил "ОК Супертранс", гр. София

гр. София, Централна автогара - кв. "Гевгелийски"

15.04.2013 12:56

Здравейте! Бих искала да съобщя за нарушение на забраната. Случая е такъв - снощи 14.04.2013 г се качих на такси от фирма "ОК Супертранс" АД... (чети нататък)

#3745, автобус на фирма "Римеса 99" ЕООД, гр. София отговор от РЗИ

гр.София

15.04.2013 12:51

автобус на фирма "Римеса 99" ЕООД гр.София с регистрационен номер К6074АС - шофьорите системно пушат в автобуса във всички автобуси на фирмата... (чети нататък)

#3749 Нарушаване на забраната в маршрутка №14, гр. София отговор от РЗИ

София

15.04.2013 03:20

Нарушава се забраната за тютюнопушене в маршрутка №14 / гр. София обикновено сутрин и следобед и в двете посоки. * Сигналът беше изпратен с... (чети нататък)

#3707, градски транспорт "трамвай номер 2054 на линия 10", гр. София отговор от РЗИ

гр. София, площад Журналист

11.04.2013 06:00

водачката на трамвай номер 2054, движещ се по линията номер 10 в София пуши, докато пътувах от Графа към Хладилника, снощи около 18.00 (11.04.2013... (чети нататък)

#3614, градски транспорт автобус "№1865", гр. София отговор от РЗИ

гр. София, сп. ул. Монтевидео, движейки се по Околовръстен път

03.04.2013 01:35

Шофьорът на автобус 111 №1865 пушеше на работното си място днес 03.04.2013г. гр. София, сп. ул. Монтевидео, движейки се по Околовръстен път... (чети нататък)

#3529 - Шофьор-пушач - линия 114 / 03.29.2013 .17.35 pm/, гр. София отговор от РЗИ

София, ж.к. Дружба 2

29.03.2013 05:35

#3529 -- Шофьор-пушач - линия 114 (03.29.2013; 17.35 pm), София Шофьорът пуши по време на работа, доакто шофира автобус линия 114 в София,... (чети нататък)

#3466 Нарушаване на забраната в маршрутка №4, гр. Пловдив отговор от РЗИ

Пловдив

25.03.2013 05:31

Нарушава се забраната за тютюнопушене в маршрутка №4,№ПБ3768БК, посока Панаира - Сточна гара , гр. Пловдив. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

#3464 - Тютюнопушене в маршрутка 37, рег. СА 82-56хх, гр. София отговор от РЗИ

Долни Лозен

25.03.2013 02:10

#3464 - Здравейте, днес в посока от центъра на София към Долни Лозен шофьорът на маршрутка 37, рег. СА 82-56хх (не запомних последните две букви... (чети нататък)

#3413 - Тютюнопушене в градски транспорт в Добрич отговор от РЗИ

Добрич, в маршрутка 304 с рег.номер ТХ 3484 НХ

22.03.2013 08:10

#3413 - В периода 18 - 22 Март съм пряк свидетел всяка сутрин, как водачът на маршрутка 304 с рег.номер ТХ 3484 НХ на ПГ Комерс гр.Добрич ежедневно... (чети нататък)

#3266 - ПУШЕНЕ В АВТОБУС 384, гр. София отговор от РЗИ

София, Младост 1, Бул.Андрей Сахаров, бл.70

10.03.2013 11:47

#3266 - В Автобус № 384 ,който тръгва от посолствата в Младост1 и отива до Аерогарата, редовно шофьрите пушат и целия дим отива в салона. При... (чети нататък)

#3210 - Пушене в маршрутно такси "линия 18", гр. София отговор от РЗИ

София, бул. "Ботевградско шосе" и ул. "Александър Екзерх"

07.03.2013 08:20

#3210 - Здравейте, На 07.03.2013г. в 20.20часа се качих на маршрутно такси по линия 18 с рег.ном. С 8042 НК шофьора на таксито видимо не беше... (чети нататък)

#3093, автобус "Юнион-Ивкони", гр. София отговор от РЗИ

гр. София

26.02.2013 03:00

Във вторник - 26.02.20013 г. пътувах по вътрешна автобусна линия София - Разград на превозвач Юнион-Ивкони. Час на потегляне от Централна Автогара... (чети нататък)

#2983, автобус "СА 2793 АН по линия номер 76" , гр. София, сигнал за нарушение на забраната за пушене на обществени места отговор от РЗИ

гр. София, автобусна линия 76, Вчера (20.02.2013) вечерта около 21 часа водачът на автобус СА 2793 АН

21.02.2013 01:48

Здравейте! Вчера (20.02.2013) в гр. София, вечерта около 21 часа водачът на автобус СА 2793 АН по линия номер 76 наруши два пъти (само докато... (чети нататък)

#2967 Нарушаване на забраната в градски транспорт,автобус 1, гр. Пловдив отговор от РЗИ

Пловдив

19.02.2013 04:15

Нарушава се забраната за тютюнопушене в градския транспорт,автобус 1/рег. №PB7892PP/,движещ се по посока Панаира - Сточна гара, гр. Пловдив... (чети нататък)

#2956 Нарушаване на забраната в градския транспорт, гр. София отговор от РЗИ

София

18.02.2013 05:50

Нарушава се забраната за тютюнопушене в автобус N 88, в кола с номер СА2790АН,в понеделник/18.02.2013г/ в 17:50ч., по бул. Н.Бапцаров посока... (чети нататък)

#2945 Нарушаване на забраната в обществен транспорт, гр. София отговор от РЗИ

София

17.02.2013 06:00

Искам да подам няколко сигнала за тютюнопушене в градския транспорт в гр. София. Там е почти ежедневие (особено вечер, след 17:30) да влезеш... (чети нататък)

#2844, градски транспорт "маршрутна линия № 4", гр. Пловдив отговор от РЗИ

гр. Пловдив, автобусна спирка на ул. Димитър Талев 79 (срещу Помощното училище "Стефан Караджа")

15.02.2013 08:24

Шофьорът на маршрутка №4, с рег. № СА3583РК, движещ се в посока от кв. "Христо Ботев" ("Кючук Париж"), пуши по време на курс. Направих му забележка,... (чети нататък)

#2944 Нарушаване на забраната в автобус 64, гр. София отговор от РЗИ

София

15.02.2013 06:30

Нарушава се забраната за тютюнопушене в автобус 64,№СA8819AM от бул. България към Център по хигиена в петък към 18,30ч, гр. София. * Сигналът... (чети нататък)

#2812: Нарушение на забраната за тютюнопушене в автобус 94, гр. София отговор от РЗИ

София

14.02.2013 01:14

Здравейте, искам да съобщя за масово нарушаване на забраната за тютюнопушене в градския транспорт в София, шофьорите на линия 94, която ползвам... (чети нататък)

#2517, автобус на градския транспорт "604", град София отговор от РЗИ

град София

01.02.2013 05:15

В посоченото време констатирах пушене на шофьора на автобус по линия 604, около 17:15 по направление към жк Дружба, между спирки Орлов мост... (чети нататък)
151-180 of 203 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9441 2.9 100%