Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 29.10.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
1-30 of 317 Сигнали

Пушене в сграда Жилфонд-Варна, град Варна

град Варна, бул. Съборни 19А

26.10.2021 08:35

Всекидневно тютюнопушене в антрето на Общинска сграда жилфонд от служители на община Варна ОП „Дезинфекция, дезинсекция, дератизация. Системно... (чети нататък)

Пушене в бизнес-сграда Спетема, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, бул. Кукленско шосе 57

15.10.2021 16:07

В бизнес- сграда Спетема, служители на Спетема на ет. 2 в помещение- тип кухня, без вентилация и без прозорец, пушат ежедневно и целия етаж... (чети нататък)

Пушене ва бензиностанция Петрол, град София отговор от РЗИ

град София, кв.Дианабад, ул.Николай Хайтов 25

13.09.2021 13:01

Забелязах служител на бензиностанцията по зареждане на колонки на име Десислав Атанасов Попов да пуши на нерегламентирано място: в близост до... (чети нататък)

Пушене в Caribi bar, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, бул. „Република“ 117, ж.к. Младост I

08.08.2021 14:20

Добър ден,днес към 12 ч отидохме да изпием по един коктейл с моите приятели и сервитьорката още от входа тръгна да ни носи пепелник,въпреки... (чети нататък)

Пушене във фирма Колорит Прес ООД, град Горна Оряховица отговор от РЗИ

град Горна Оряховица, ул. Иван Момчилов 4

05.07.2021 23:11

Пушат навсякъде! Не се съобразяват с непушачите и запалителните материяли!!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Велико Търново... (чети нататък)

Пущене в сградата на община Сапарева баня, град Сапарева баня

град Сапарева баня, ул. Германея No.1

02.07.2021 16:02

Повечето служители, работещи в общината, си позволяват да пушат цигари. Още с влизането се усеща мирис на тютюнев дим. Забраната за тютюнопушене... (чети нататък)

Пушене в стая 106, ет. 2 в сградата на общинска администрация, град Вълчи дол, област Варна отговор от РЗИ

град Вълчи дол, област Варна, пл. „Христо Ботев” №1

11.05.2021 10:28

Служителите от стаята пушат!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 11.05.2021 в 13:20:20 часа. (чети нататък)

Пушене в сграда на ВМРО, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Пиротска 5

26.03.2021 11:30

Преди няколко дни посетих фирма за лакове, намираща се в сградата на ВМРО. Направи ми впечатление, че в сградата най-свободно се пуши по коридорите,... (чети нататък)

Пушене в общите части на офис сграда, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Христо Белчев 12 - 1 етаж (надпартерен)

16.03.2021 13:22

Ежедневно пушене от служителите на офисите в общите части. Пепелникът дори стои пред единия офис и е винаги пълен с фасове. * Сигналът беше... (чети нататък)

Пушене в сградата на ВМРО, град София

град София, ул. Пиротска 5, вход откъм ул. Вашингтон

17.11.2020 19:36

Здравейте, в последните няколко месеца ходих по работа при различни фирми, намиращи се под наем в сградата на ВМРО на ул. Пиртоска 5. Още с... (чети нататък)

Пушене във фирма Морелло-фурни ЕООД, град Асеновград отговор от РЗИ

град Асеновград, ул. Козановско шосе 4

01.07.2020 17:23

Пушенето е навсякъде в закритите площи, като не се възпрепятства ни най-малко от ръководството и собственика! * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене в сградата на Община Сапарева баня, град Сапарева баня отговор от РЗИ

град Сапарев баня, ул. Германея 1

09.03.2020 12:11

Здравейте, за трети път сигнализирам за пушене в сградата на община Сапарева баня. Дали се правят проверки не знам, но продължава да се пуши.... (чети нататък)

Пушене в сграда Абакус, град София отговор от РЗИ

град София,бул.България 118

23.02.2020 06:25

Пушене в офисите!!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 02.03.2020 в 09:20:29 часа. (чети нататък)

Пушене в заведение Extreme, кв. Кючука, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, ул.Бяло Море 2

21.02.2020 12:54

Човек не може да пие едно кафе в този град, без да му бъде нарушено едно от малките му права - здравето му. В заведение Extreme, кв. Кючука,... (чети нататък)

Пушене в магазин, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Мара Бунева 29

10.02.2020 03:36

Здравейте, днес (10.02.2020 г.) в 15:36 часа, отивам до кучешкия магазин на адрес: ул. „Мара Бунева“ 33, 1225 кв. Орландовци, София. Zoo Маркет... (чети нататък)

Мирис на цигари от ЕСГРАОН, район "Триадица", град София отговор от РЗИ

град София, ул. Алабин 54

05.02.2020 12:23

Здравейте, За 3-ти път пускам сигнал за мирис на дим от цигари в ЕСГРАОН, в община "Триадица" (на ул. Алабин). Всеки път, в който имам работа... (чети нататък)

Тютюнопушене на работното място в сградата на РУ, град Левски отговор от РЗИ

град Левски, ул. "Христо Ботев" 35

14.01.2020 03:58

Според законодателството на Европейския парламент е забранено тютюнопушенето във всички затворени работни помещения. Според Закона за здравето... (чети нататък)

Пушене на работно място РЗИ - Варна, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. „Брегалница“ 3

10.01.2020 03:51

Пуши се пред самия вход на сградата на ХЕИ- Варна. Непушачи няма как да влязат в сградата без да се одимят. Служителките на самата РЗИ пушат... (чети нататък)

Пушене в бизнес сграда, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Камен Андреев № 24, 4-ти етаж

10.12.2019 11:12

Не се диша в коридора от цигарен дим, подавах миналата година сигнал, мина ХЕИ и нищо. Отделно прозорците стоят отворени по цял ден при минусови... (чети нататък)

Нарушаване на забраната за тютюнопушене, град Перник отговор от РЗИ

град Перник, Ахтопол 8

22.11.2019 05:01

В сградата на общински младежки дом - гр. Перник, се помещава заведение за хранене /пицария/, чиито персонал излиза в общите части на дома и... (чети нататък)

Пушене непосредствено до входовете на Бизнес парк София, град София отговор от РЗИ

град София, Младост, Бизнес парк сграда 15

01.10.2019 03:41

Бизнес парк сграда 15, вход А и вход Б - постоянно присъствие на пушачи в непосредствена близост до входа на сградата, което прави влизането... (чети нататък)

Пушене в офис, град София

град София, ул. Шар планина 63

19.09.2019 04:37

Бях в офиса на Асет иншурънс, при което по време на сключване на застраховка Професионална отговорност служител пушеше в приемното помещение.... (чети нататък)

Пушене в автобус 49, град София

София, бул. Сливница

10.09.2019 05:24

На 09.10.2019г. излизайки от метростанция Сливница в 17:20ч. зачаках автобус за Банкя. Малко преди спирката беше спрял автобус 49 със затворени... (чети нататък)

Сигнал за нарушение на действащата забрана за тютюнопушене, град Шумен отговор от РЗИ

град Шумен, бул.Славянски 17

29.07.2019 07:02

В сградата на община Шумен и по точно в стая 315 всеки ден се пуши необеспокоявано. Надявам се тази практика да се спре. Понеже е секретар на... (чети нататък)

Пушене в сградата на ММС, град София

град София, бул. Васил Левски №75

26.07.2019 00:22

Охранителят в стаичката на входа си пушеше най-спокойно, въпреки изричната забрана за пушене в сградата на Министерството на Младежта и Спорта.... (чети нататък)

Тютюнопушенето на работни места, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, Пристанище Варна, пл. Славейков 1

14.07.2019 11:53

В предприятието, където работя - "Пристанище Варна" ЕАД, системно, повсеместно и безнаказано се нарушават заповедта за забраната за тютюнопушенето,... (чети нататък)

Пушене в непосредствена близост до вход на магазин, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Тодориуни кукли 4

05.06.2019 01:20

Здравейте! Имам малък магазин в гр.София, ул Тодорини кукли 4. От няколко месеца в съседство работи офис на СПИДИ. Служителката почти непрекъснато... (чети нататък)

Системно нарушение на закона за тютюнопушене отговор от РЗИ

град Русе, ул. “Църковна независимост” № 16, етаж 16

04.06.2019 00:09

Уважаеми контролни органи! Искам да ви информирам,че на 16 етаж в Изчислителния център на ул.”Църковна независимост” 16 системно,дори ежедневно... (чети нататък)

Шофьор пуши в тролей 5, град София

град София, бул. Княгиня Мария Луиза

23.05.2019 05:45

Давам данните: тролей номер 5, номер 2107, дата 23.05.2019 г. 12:30 . Шофьорът (мъж здрав) пуши и говори с още двама около него, т.е. вратата... (чети нататък)

Пушене в гумаджийница, град София отговор от РЗИ

град София, ул.Андрей Ляпчев и бул. Климент Охридски

24.02.2019 04:57

Днес в 16:15часа с детето спукахме гума и спряхме да я оправят на ъгъла на Андрей Ляпчев и Климент Охридски. Докато правеха гумата влязохме... (чети нататък)
1-30 of 317 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9508 2.81 100%