Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 18.09.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
271-300 of 315 Сигнали

#1932 - Пушене в "хранителен магазин" на КООП "Самопомощ" с.Радуил, общ.Самоков

с.Радуил общ.Самоков КООП"Самопомощ"до училището

10.01.2013 13:51

#1932 - Искам да информирам органите,че в "хранителния магазин" на КООП "Самопомощ" с.Радуил, общ.Самоков, намиращ се до училището, никога не... (чети нататък)

# 1900 тютюнопушене на работно място/ателие

София ул. Рачо Димчев 8

09.01.2013 00:50

Часовникарско ателие. Вътре буквално не може да се диша. (чети нататък)

Неспазване на забраната за тютюнопушене, гр. Хасково, Търговкси комплекс "21-ви век"

гр. Хасково, Търговкси комплекс "21-ви век"

08.01.2013 13:53

Хасково. В комплекс 21 век (в центъра) системно се пуши, въпреки забраната. Точното място се намира на приземния етаж, до магазин "Проциани".... (чети нататък)

Пушене в пощенска станция в сграда 12 на Бизнес Парк София

Бизнес Парк София, Сграда 12, пощенски клон 1766

08.01.2013 13:33

Здравейте, С огромно разочарование като клиент вчера установих, че в офиса на пощенския клон в Бизнес парк София се пуши. Беше около 17:30,... (чети нататък)

# 1849 Нарушение на забраната в Данъчна служба, гр.Пловдив

Пловдив ул. "Чернишевски" №3

08.01.2013 13:01

в Данъчна служба, намираща се на ул. "Чернишевски" №3/ в гр. Пловдив - на 3-ти, 4-ти и 5-ти етаж коридорите, където чакат гражданите, са задимени,... (чети нататък)

#1782, в автобус, Велико Търново

Велико Търново, на спирката на Студентски общежития бл.2

06.01.2013 14:40

Днес се возих в автобус номер 13 на фирма ЕТ "Атанасов - Пламен Атанасов",гр. Велико Търново и искам да сигнализирам за нарушаване на забраната... (чети нататък)

#1752, пицария "Джаз" и кафе "Амарето", гр. Кнежа

гр. Кнежа, ул. Марин Боев

06.01.2013 00:58

В Кнежа се пуши вечер в заведенията, когато не се очакват проверяващи. Това става с разрешението и съгласието на собствениците. Примери са пицария... (чети нататък)

#1737-Сигнал за пушачи - София, кв. Бенковски, кафене "Оазис"

гр. София, кв. Бенковски, бул. Лазар Михайлов

05.01.2013 13:33

Всеки ден, вечер, около 19:00 часа се пуши в София, кв. Бенковски, кафене "Оазис". Намира се на бул. Лазар Михайлов, до хипермаркет "Фреш".... (чети нататък)

#1725-Пушене в административна сграда-С-я, Мария -Луиза №9-11

София, бул. Мария Луиза 9-11

05.01.2013 13:27

Всяка събота и неделя и в почивните дни, в които има клиенти на фризьорски салон на сутеренен етаж в Търговски център ,,София 2000", която е... (чети нататък)

Пушене в заведение след 21-22ч. #1611

Кафе "Медик" в двора на болницата, срещу полицията

03.01.2013 13:37

В град Търговище в кафе Медик (в двора на болницата - срещу полицията) След 21-22ч. слагат на масите чаши за кафе пълни до половината с вода... (чети нататък)

#1607 Нарушаване на забраната за тютюнопушене в Пловдивския университет "Паисий Хилендарски" #1607

гр. Пловдив ул. "Цар Асен" 24

03.01.2013 13:21

В кабинета за социални и битови въпроси на втория етаж в Пловдивския университет "Паисий Хилендарски" служителката Капка Цветкова пуши необезпокоявано... (чети нататък)

#1574 Пушене на цигара на работното място - Метростанция

София, Метростанция Сердика

03.01.2013 10:59

На 26 декември, сряда, 2012г.в 18,35ч. служителка на касата (дамата, която продава билети) на метростанция Сердика пушеше цигара по време на... (чети нататък)

#1555, магазин за хран.стоки в жилищен блок, жк Връбница, София

София, ж.к. Връбница бл.524 откъм бл. 523, синя врата, точно до книжарницата. Магазин за алкохол и цигари

02.01.2013 13:00

Здравейте, точно под една от стаите на нашия апартамент има магазин за хранителни стоки, по-точно алкохол и цигари. Денонощно в това магазинче... (чети нататък)

#1510-пушене до университета в русе

русе, ул. Студентска срещу Университета- кафе Мотив и ул .Янтра срещу университета-кафе Тропик на ъгъла , до новата поща под уникредит банк

01.01.2013 13:23

Пуши се постоянно в кафе "Мотив" по ул. Студентска и в кафе"Тропик", ул. Янтра. Не се стои от дим. На първото заведение им направих забелжка,... (чети нататък)

тютюнопушене в офис сграда

гр. София, пл. "Славейков" 1В, ет. 2

28.12.2012 13:06

Въпреки многократните забележки работниците и тяхните клиенти във фризьорския салон, находящ се в гр. София, пл. "Славейков" 1В на ІІ-ри етаж... (чети нататък)

Пиано бар Кмино

ул. Неофит Рилски 70, София

23.12.2012 01:05

014 - Тази нощ (22-23.12.2012)между 23.30 и 01.30 ч. посетих пиано бар "Камино" на ул. Неофит Рилски 70 в София. Имаше доста хора, които пушат... (чети нататък)

ул. Цар Симеон 57 в София - офис сграда

ул. Цар Симеон 57, София

20.12.2012 10:07

На ул. Цар Симеон 57 в София има безистен и офис сграда на 6 етажа. В цялата сграда, на всички етажи, освен първия, се пуши ежедневно. Почти... (чети нататък)

подаване на сигнал за тютюнопушене

"Пристанищ Бургас "ЕАД особенно помещенията на "Терминал- Запад"ул. “Княз Ал.Батенберг” №1,

19.12.2012 01:48

Никъде на територията на “Пристанище Бургас “ЕАД не се спазва забраната за тютюнопушене! Пуши се в канцелариите , в помещенията за отдих на... (чети нататък)

сигнал за нарушение на действащата забрана за тютюнопушене

гр. Пловдив, пл.Съединение № 3

18.12.2012 13:25

Здравейте! Знаете, че българите трудно спазват заповеди и забрани, така е и с тютюнопушенето. В Районна прокуратура гр.Пловдив, пл.Съединение... (чети нататък)

Пушене в заведение

Ботевград

18.12.2012 01:08

Ботевград, кафене "МАНИЯ", близо до автогарата. Живея в прилежащия блок. Тук никога не се е спазвала забраната. Вътре се пуши като за последно.... (чети нататък)

Работно място: гр.София ул.Българска легия 36 ФСК"Картел"

гр. София, ул.Българска легия 36

16.12.2012 13:30

Здравейте, клиент съм на частна финансова къща където постоянно пушат. Даже вътре това лято съм виждал бременна служителка видимо в напреднала... (чети нататък)

Нарушение на забраната за тютюнопушене

Милин камък 14 Арабията, гр. София

14.12.2012 19:00

На улица Милин Камък 14 в заведение след 21:00 часа служители и клиенти на заведението пушат вътре (чети нататък)

Сигнал за нарушение на Закона за забрана на тютюнопушенето на обществени места

с. Горан, обл. Ловеч

12.12.2012 11:03

Искам да подам сигнал за пушене на работното място в Читалище "Христо Ботев" в с. Горан, обл. Ловеч. В малкия салон на читалището на ет.1 (чети нататък)

Нарушене на забраната за тютюнопушене в пицария Ветрило, кв. Борово

ж.к. Борово, ул. Солун, с/у блок 43 - пицария Ветрило

09.12.2012 11:55

В заведението се ПУШИ! Разделено е на 2 части - външната част, която сервитьорката ни убеждаваше, че е градина и аспирацията била силна и нямало... (чети нататък)

Пушене през целия ден

Плевен, ул. "Солун" 40, кафе-аператив

06.12.2012 12:31

В кафене-аператив гр. Плевен, ул. "Солун" 40 се пуши постоянно, продават се насипни цигари и вероятно опиати, алкохол без бандерол и всичко... (чети нататък)

нарушаване на забраната за тютюнопушене

в сградата на стълбите, между 3 и 4 етаж

05.12.2012 13:57

Моля, да проверите Бизнес център България-административната сграда на бул.Витоша 146 Б. Целодневно се нарушава забраната за тютюнопушене и се... (чети нататък)

стая за тютюнопушене !

В сградата на бившето АПК на 2 етаж. Дирекция Социално Подпомагане.

04.12.2012 13:25

Здравейте! Пиша Ви по повод стая за пушене в Дирекция Социално Подпомагане в гр.Мездра. Посещавам често ДСП-Мездра, но напоследък ми направи... (чети нататък)

Пушене на забранено място

Полиграфически комбинат, ет. 6, стая 627

04.12.2012 13:22

Здравейте, Искам да подам сигнал за нарушения в Полиграфически комбинат, София, бул. "Цариградско шосе"47. Тук са редакциите на много вестници,... (чети нататък)

naryshenie

v hotela na 1 etaj

30.11.2012 01:16

v hotel kazino gherno more se rushii postiano.obekta e v varna slagat sveshtnici vmesto pepelnici.obekta e na centara na varna (чети нататък)

Нарушение на забраната за пушене в работно помещение

Върховен административен съд, Деловодство - Второ отделение

28.11.2012 13:16

На 28.11.2012г. около 10.00 ч. в Канцеларията на Деловодството на Второ гражданско отделение на Върховен административен съд се пушеше. (чети нататък)
271-300 of 315 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9484 2.83 100%