Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 18.09.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
31-60 of 315 Сигнали

Пушене на работно място, Нови хан, община Елин Пелин, Софийска област

Нови хан, община Елин Пелин, Софийска област

12.11.2018 08:47

Позволява се пушенето на закрито в снимачния комплекс на нова ТВ до Нови Хан (известен и като "къщата на Биг Брадър" ). На всичко отгоре, нарушението... (чети нататък)

Пушене в офис сграда, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Илиянско шосе 1

01.11.2018 04:30

Здравейте, В град София, в кв. Надежда, бул. Илиянско шосе 1, в бизнес сграда (на нея пише ФИЛКАБ), в която се помещават няколко фирми, се... (чети нататък)

Пушене в Служебния вход на "Кадастър София", град София (м) отговор от РЗИ

град София, кв. Павлово, ул. Мусала 1

23.07.2018 03:00

име обект: Кадастър София вид обект: административна сграда град: София адрес: кв. Павлово, ул. Мусала 1 описание: Днес в служебния вход... (чети нататък)

Пуши се почти навсякъде в Община Сапарева баня, град Сапарева баня. отговор от РЗИ

град Сапараве баня , ул. Германея 1

23.07.2018 01:05

Докога ще се разрешава подобно НЕ спазване на законите? Къде са органите, които трябва да следят за подобни нарушения. Почти във всяка стая... (чети нататък)

Пушене в "Информационни системи", град Бургас (м)

град Бургас, ул. "Янко Комитов" № 3, ет. 3, стаи 1, 2 и 3, Бриз ООД, Срещу КАТ,

29.05.2018 08:30

име обект: Информационни системи вид обект: фирма град: Бургас адрес: Срещу Кат, ул. Янко Комитов 3, ет. 3, стаи 1, 2 и 3, Бриз ООД описание:... (чети нататък)

Пушене в автобус, град Плевен отговор от РЗИ

град Плевен

28.05.2018 11:33

Това е служебен транспорт към фирма Неви Текс Груп ЕООД, град Плевен * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Плевен на 18.06.2018... (чети нататък)

Пушене в тролей 1, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Столетов

14.05.2018 09:22

Вчера, 14.05.2018 година, забелязах две нарушения по различно време, и двете в тролей номер 1 като водачите пушат както си седят в тролея пред... (чети нататък)

Тютюнев дим в община Оряхово, град Оряхово отговор от РЗИ

град Оряхово, ул: "Андрей Чапразов" №15

12.05.2018 05:04

Колеги, бивш ръководител съм на звено в Община Оряхово и като човек ангажиран с грижата за хората - гражданите и служителите на общинска администрация,... (чети нататък)

Шофьор пуши в автобус 27, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Княгиня Мария Луиза

10.05.2018 09:54

Днес, един шофьор с бяла коса си пушеше най-невъзмутимо докато си караше автобус номер 27 от Кътина до София. Пушеше и докато беше спрял на... (чети нататък)

Пушене на работното място, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, бул. Осми приморски полк 128

25.04.2018 04:06

Подавам сигнал от името на приятел. В офисите на НАП Варна масово се пуши. Забраната за пушене на работното място не се спазва, тъй като масово... (чети нататък)

Пушене в коридора на бизнес сграда, град София отговор от РЗИ

град София, Камен Андреев 24, 4 етаж

23.03.2018 05:07

София, Камен Андреев 24, 4 етаж Мирише на цигари постоянно, пепел по земята * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 24.03.2018... (чети нататък)

Пуши се в сградата на общината, град Сапарева баня отговор от РЗИ

град Сапарева баня, ул. Германея № 1

23.02.2018 01:47

Масово се пуши в сградата на Община Сапарева баня. Когато и да отида по работа там има хора, които пушат в стаите си. Те са на работните си... (чети нататък)

Тютюнопушене в административна сграда, град София отговор от РЗИ

град София, бул. "Витоша" № 2

08.02.2018 11:16

Съдия съм в Софийски градски съд. Вече неколкократно съм подавала сигнали за тютюнопушене в някои от кабинетите и във всички коридори пред тях.... (чети нататък)

Пушене в офис, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Герлово 4

08.02.2018 01:22

Здравейте, искам да съобщя за нарушаване на забраната за тютюнопушене в офис. Офисът се намира в София, ул. Герлово 4 и е собственост на Атанаска... (чети нататък)

Пушене в магазин за готова, готвена храна вътре, град Бургас отговор от РЗИ

град Бургас, кв. Възраждане, ул. Дебелт 72

06.02.2018 00:59

В магазин за готова, готвена храна се пуши вътре. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 06.02.2018 в 10:20:23 часа. (чети нататък)

Системно пушене в офис - обществена сграда, град София отговор от РЗИ

град София, бул.Христо Ботев 17

01.02.2018 04:30

Системно се пуши в офис №103 (копирен център) на първия етаж в бизнес сграда на бул.Христо Ботев 17 (Няколко български агенции имат офиси в... (чети нататък)

Пушене в казино Платинум, град Банско отговор от РЗИ

град Банско, кв. Грамадето, ул. „Георги Настев“ 2

13.01.2018 07:06

Казино Платинум Банско 24 часа се пуши без никакви забрани!!!!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Благоевград на 14.01.2018... (чети нататък)

Пушене в Районна прокуратура, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул."Преслав" 47

10.01.2018 00:29

Здравейте. Преди коледните и новогодишни празници ми се наложи да посетя кабинет на първия етаж в Районна прокуратура Варна. Интересувах се... (чети нататък)

Непрестанно пушене на обществено място, град Любимец

град Любимец, ул. Желязко Терпешев

10.01.2018 00:08

Клиентите на Съмър бет[Eврофутбол]в гр. Любимец на ул.Желязко Терпешев непрекъснато тровят горката букмейкърка и тя не знае към кого да се обърне.... (чети нататък)

Тютюнопушене в общи помещения на обществена сграда, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Шипченски проход № 18

21.11.2017 11:04

гр. София, бул. Шипченски проход, Галакси Трейд Център, офис частта - етаж 6. е превърната на пушалня. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене на работно място - СТОЛИЧНА ОБЩИНА, Направление "Архитектура и градоустройство", град София отговор от РЗИ

град София, ул. "Сердика" №5

20.11.2017 05:00

Изключително шокиращо за мен беше да видя системното потъпкване за забраната за пушене на работното място. На етажа на главния архитект на София... (чети нататък)

Пушене в бистро Дискотеката, село Ситово, облат Силистра

село Ситово обл. Силистра, ул. Трети март

15.11.2017 20:51

Нерегламентирано пушене в бистро Дискотеката след 20ч. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Силистра на 29.11.2017 в 11:20:06... (чети нататък)

Пушене в затворено помещение, град София отговор от РЗИ

град София, гъла на бул. Климент Охридски и бул. Андрей Ляпчев

15.11.2017 02:45

Здравейте, миналата седмица сменях гумите на колата си и ми направи много лошо впечатление, а и неприятно чувство от служители, който пушеха... (чети нататък)

Тютюнопушене на работно място, град Петрич отговор от РЗИ

град Петрич, ул.Александър Стамболийски 11

02.10.2017 10:59

Живея на втори етаж в къща, на която първият етаж се ползва за офис за раздаване на бързи кредити от фирма Сити Кеш, където служителите редовно... (чети нататък)

Пушене в офис на "Лазаров" ООД, град Разград отговор от РЗИ

град Разград, ул. Грънчарска 22

21.09.2017 10:20

Здравейте, искам да подам сигнал, че в офис №1 на фирма "Лазаров" ООД гр.Разград /гр.Разград, ул."Марица" № 18/ служителките пренебрегват забраната... (чети нататък)

Пушене на работното място, град Разград отговор от РЗИ

град Разград, ул. Марица 18

12.09.2017 04:30

В офис 1 на фирма "Лазаров" ООД град Разград, намиращ се на ул."Марица" 18 /бивша сграда на ОКС/ се пуши често, особено в следобедните часове,... (чети нататък)

Пушене на държавно работно място, град Кърджали отговор от РЗИ

град Кърджали, ул. Марица 3

08.09.2017 11:52

РПУ Кърджали, микрорайон Пазарския център (адрес: ул. Марица - 3 Пазара Кърджали) с началник Божидар Делийски. На горепосочения адрес на 07.09.2017... (чети нататък)

Пушене на работно място, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Княгиня Мария Луиза 25

22.08.2017 02:26

Системно, влизайки в магазин ЕЛИТИС в Централни хали, в град София ми мирише на цигари и то защото персоналът пуши в долната част на магазина,... (чети нататък)

Цигари на работно място, задължителна проверка, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. Цар Симеон 30

05.07.2017 12:45

Здравейте,искам да подам сигнал от гр. Варна за офис на агенция за недвижими имоти Ринекс или Аксес. Във въпросния "офис" бях извикан на консултация... (чети нататък)

Пушене в Хепи Сандански, град Сандански отговор от РЗИ

град Сандански, местност "БАЗЕНИКА"

30.06.2017 14:58

В Хепи Сандански постоянно се пуши! Вече ми писна! Има найлони, работи климатик и пак се пуши. Кога ще направите проверка или в Хепи Сандански... (чети нататък)
31-60 of 315 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9484 2.83 100%