Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 18.09.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
61-90 of 315 Сигнали

Пушене в коридорите на обществена сграда Силвър център, град София отговор от РЗИ

град София, жк Люлин, бул. Джавахарлал Неру 28

28.03.2017 12:39

В сградата на Силвър Център в София, Люлин, бул. Джавахарлал Неру 28, ежедневно се пуши в коридора на последния етаж. Дори служителите в сградата,... (чети нататък)

Пушене в билярден клуб Academy, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, ул. Капитан Райчо № 56, ет.3

07.03.2017 17:12

Искам да подам сигнал за системно нарушаване на забраната за тютюнопушене от клуб Academy, намиращ се в гр. Пловдив, ул. Капитан Райчо №56 ет.3(ТЦ... (чети нататък)

Пушене на цигари от служителите в сграда на МВР, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Александър Малинов №1

06.03.2017 02:10

На 06.03.17г. ми се наложи да ходя до столичното седмо районно управление, което се намира в жк. Младост на булевард Александър Малинов №1.... (чети нататък)

Пушене в държавна администрация, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Леге №2

24.02.2017 03:00

В сградата на Агенцията за държавна финансова инспекция (АДФИ) се пуши масово, особено на 5-ия етаж. Целият етаж мирише на кръчма. Миризмата... (чети нататък)

Пушене на работното място, град Враца

град Враца, ул. Васил Кънчов № 86

22.02.2017 02:15

Въпреки официално положени подписи за запознаване със Заповед,че е забранено пушенето в сградата на НАП във Враца, ул. Васил Кънчов 86, ежедневно... (чети нататък)

Задимено помещение/магазин, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Андрей Ляпчев и бул. Климент Охридски

20.02.2017 10:34

Магазин за автомобилни гуми и джанти на ъгъла на бул. Андрей Ляпчев и бул. Климент Охридски. Докато чаках за ремонта на гумата, ми направи много... (чети нататък)

Пушене в Happy Sandanski, град Сандански отговор от РЗИ

град Сандански, местност "БАЗЕНИКА"

16.02.2017 21:56

Кога ще спре пушенето в Хепи Сандански. Бях в заведението, когато имаше проверка. Проверяващите се направиха, че никой не пуши в залата с найлони,... (чети нататък)

Пушене на забранени за целта места, град Габрово отговор от РЗИ

град Габрово, бул. Трети март 6

03.02.2017 12:46

Информирам, че системно се нарушава правилника за пушене на обществени места в сградата на ВиК и барчето към нея. Всеки ден в 8 сутринта, в... (чети нататък)

Пушене на обществено място, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Христофор Колумб №43

26.01.2017 01:15

Здравейте, Искам да съобщя за редовно пушене на обществено място. На стълбището на задния вход на Еврохолд България, откъм кухнята на заведението... (чети нататък)

Тютюнопушене в сграда с работни помещения, град Русе отговор от РЗИ

град Русе, ул. Николаевска 73

25.01.2017 12:43

За пореден път в сградата, в която се помещават фирми с работни помещения и офиси, в почивки 10-10:15ч,12-13ч,15-15:15ч стълбището на сградата... (чети нататък)

Пушене на обществено място, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Вардар

17.01.2017 10:37

На пазара на Красна поляна има офис на Easy pay. Работят две жени, като и двете пушат. Няколко пъти намекнах, че май е забранено. По-младата... (чети нататък)

Пушене в кафе "При хапката", град Асеновград отговор от РЗИ

град Асеновград, ул. Гоце Делчев № 27

18.12.2016 23:30

Това е гараж, който е преустроен в кафе аперитив, но по цяла нощ комарджии играят комар и пушат цигари. На вратата пише, че е в ремонт, но извършва... (чети нататък)

Нарушение на забраната за тютюнопушене на работното място, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, ул. Стефан Веркович № 3

08.12.2016 12:05

Подавам сигнал за системно нарушение на забраната за тютюнопушене на закрити места, в случая на работното място. В бившата сградта на Агенцията... (чети нататък)

Масово нарушаване на наредбата за забрана на тютюнопушене в игрални зали Адмирал, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Йерусалим № 1

18.11.2016 14:16

Здравейте! Искам да сигнализарам за масово нарушаване на наредбата за тютюнопушене в игрални зали АДМИРАЛ, на територията на цялата страна.... (чети нататък)

Нарушение на забраната за тютюнопушене на работното място, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Триадица 2

17.11.2016 22:18

Подавам сигнал за системно нарушение на забраната за тютюнопушене на закрити места, в случая на работното място. В сградта на Агенция за социално... (чети нататък)

Пушене в ”Мимас”, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Васил Левски 68

16.11.2016 15:00

Влезнах в Мимас и касиерката пушеше зад касата, одимявайки помещението. Отвратих се и излезнах. Обикновено вратата седи отворена, но в този... (чети нататък)

Пушене в нощен клуб Библиотеката, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Васил Левски 88

09.10.2016 02:10

В дискотеката по никакъв начин не се спазва забраната за пушене и хората пушат нон стоп. Няма добра вентилация и мирише ужасно??!! * Сигналът... (чети нататък)

Редовно пушене в административна сграда, град Добрич отговор от РЗИ

град Добрич, ул."Независимост" № 7

07.10.2016 10:45

След ред подадени сигнали и безброй проверки от страна на контролните органи, тютюнопушенето в сградата на ул."Независимост" 7 не е преустановено.... (чети нататък)

Цигарен дим в детски магазин, град Разлог отговор от РЗИ

град Разлог, ул. "Яне Сандански" № 8

06.10.2016 06:11

Вчера посетих магазин за детски дрехи в град Разлог. Влизала съм няколко пъти там и винаги ми е миришело на цигарен дим, но предполагах, че... (чети нататък)

Тютюнопушене в Съдебната палата, град София отговор от РЗИ

град София, бул. "Витоша" № 2

16.09.2016 12:49

Колкото и да е невероятно, има места в Съдебната палата в гр. София, където се пуши. При това пушат не само обикновени служители, но и съдии.... (чети нататък)

Пушене в сградата на четвърто районно, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. Искър № 22

07.09.2016 13:26

Днес си подавах документи за лична карта в районното управление в кв. Аспарухово в гр. Варна и си плащах таксата. Зад гърба ми стоеше детето... (чети нататък)

Пушене на работното място, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Позитано 20

28.06.2016 18:10

Всеки ден и по всяко време се пуши в редакията на в. Дума. Моля вземете мерки. Това е престъпление спрямо хората, които не пушат. Посещаваме... (чети нататък)

Всеки ден се пуши в подлеза на метростанция Теодор Балан, град София отговор от РЗИ

град София, Младост 2

09.06.2016 14:49

Всеки ден се пуши в подлеза на метростанция Теодор Балан. В подлеза има няколко лавки и продавачите по цял ден пушат. Полицаите казаха,че "нищо... (чети нататък)

Пушене в офис сграда, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. Дебър № 58

31.05.2016 12:15

Добър ден.Сигнализирам за системно пушене в офис, от който излизат облаци дим и не е приятно на другите работещи на същия етаж. Адресът е град... (чети нататък)

Пушене рано сутринта на 26.04.2016 в бензиностанция ЕКО, град София отговор от РЗИ

град София, бул. България, бензиностанция ЕКО

26.04.2016 12:56

Пушене рано сутринта на 26.04.2016 в заведението на бензиностанцията. Служителите се правят, че не забелязват. Пушачите се държат арогантно,... (чети нататък)

Пушене на обществено място, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Дунав № 2

25.04.2016 18:19

Здравейте, Във Фармацевтичен факултет към Медицински университет, София, намиращ се на ул. Дунав 2, се пуши в много кабинети и най-вече лошото... (чети нататък)

Тютюнопушене във Фармацевтичния факултет, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Дунав № 2

21.04.2016 13:56

Във Фармацевтичния факултет към Медицински университет,София, намиращ се на адрес ул. Дунав 2, всеки ден се пуши безразборно в много кабинети.... (чети нататък)

Пушене в кафе Мастро Лоренцо , град Бургас отговор от РЗИ

град Бургас, ул. Св. Св. Кирил и Методий № 55

23.03.2016 21:22

Бар/кафе Мастро Лоренцо на улица Кирил и Методий № 55 Бургас е място за задушевни приказки, цигарен дим нонстоп. Никой не се интересува и не... (чети нататък)

Пушене във VARNA LIVE CLUB, град Варна

град Варна, бул. Чаталджа 22

26.02.2016 10:29

Неспазване на закона!! В заведението открито се пуши и се предлагат пепелници от персонала. Заведението е в подземен етаж с неефективна вентилация,... (чети нататък)

Пушене в автобус Кюстендил-Благоевград, град Кюстендил отговор от РЗИ

град Кюстендил

21.02.2016 05:03

По враме на движение в автобуса КН8061АМ по линия Кюстендил-Благоевград преди пристигане в Благоевград водачът пушеше цигара. При направена... (чети нататък)
61-90 of 315 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9484 2.83 100%