Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 18.09.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
91-120 of 315 Сигнали

Пушене в сградата на "Информационно обслужване" и ТСБ, град Бургас отговор от РЗИ

град Бургас, ул. Янко Комитов № 3

03.02.2016 17:27

На третия етаж в сградата на Информационно обслужване и ТСБ в гр. Бургас, на адрес: к-с Славейков, ул. Янко Комитов №3 /срещу КАТ/ се помещават... (чети нататък)

Масово и редовно пушене в ДГС Алабак, град Велинград отговор от РЗИ

град Велинград, бул. Съединение № 125

03.02.2016 12:37

Нещо страшно е с пушенето на работното място в ДГС Алабак - Велинград. Всеки си пуши навсякъде и на никой не му пука. А ние непушачите се тровим... (чети нататък)

Пушене в Счетоводство-каса ОП "Обредни дейности", град Перник (мобилен сигнал)

град Перник, ул. Св. Св. Кирил и Методий № 11, ет.3

01.02.2016 19:38

име обект: ОП "Обредни дейности" вид обект: Счетоводство-каса град: гр. Перник адрес: Ул. Св. Св. Кирил и Методий 11, ет.3 описание: Служителката... (чети нататък)

Тютюнопушене в обществена сграда, град Добрич отговор от РЗИ

град Добрич, ул. Независимост № 7

27.01.2016 10:51

В сградата на ул. Независимост 7 не спира да се пуши целогодишно. Сградата е заселена с държавни и общински служители. Сигналът,който подавам... (чети нататък)

Нарушение на забраната за тютюнопушенето в магазин за авто части, град София отговор от РЗИ

град София, бул.Сливница № 135

12.01.2016 11:06

Ежедневно и системно нарушаване на забраната в магазин за Авто Части. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 12.01.2016... (чети нататък)

Пушене в читалище ,,Просвета, село Костенец, Софийска област

Софийска област, село Костенец, ул. К. Костенечки № 2

19.12.2015 14:46

Здравейте,почивах в Костенец и реших да посетя библиотеката в селското читалище. Личеше си, че всичко е обновено и ново, но в читалището миришеше,... (чети нататък)

Пушене в казино Ива, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. Белински № 21

19.12.2015 11:58

Здравейте, искам да подам сигнал за нарушение във въпросната зала. Клиентите масово пушат. И аз съм клиент, но не съм пушач и не ми е приятно... (чети нататък)

Пушене на закрито, град София отговор от РЗИ

град София, Метростанция Бели Дунав

17.12.2015 08:00

Две служителки, продаващи билети за метрото на метро станция Бели Дунав, нагло пушеха в сутрешния час пик. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене в читалище Прогрес 1907, град Костенец

град Костенец, ул. Бачо Киро № 2

11.12.2015 14:47

Постоянно и непрекъснато временно изпълняващата длъжността секретар на читалището Емилия Мичева нарушава забраната за пушене на обществени места-читалището... (чети нататък)

Пушене на закрито в сервиз "Пежо", град Добрич отговор от РЗИ

град Добрич ул. Варненски път 3 (Околовръстен път)

11.12.2015 10:39

Пуши се в целия обект без притеснения от всички работници,включително управителя на сервиза. Фирмата е "ТСТ АУТО" ООД. * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Пушене в Салон Лю Безен, град Асеновград отговор от РЗИ

град Асеновград, ул. "Цар Освободител" № 10

10.12.2015 12:57

Маникюристката и клиентите пушат постоянно въпреки забраната??? * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 11.12.2015 в 10:20:03... (чети нататък)

Пушене в клуб Адмирал, град Асеновград отговор от РЗИ

град Асеновград, ул. Съединение № 1

09.12.2015 13:42

В клуб Адмирал се пуши постоянно. Крупието Митко Терзиев дава чаши с вода вместо пепелници и казва, че ако дойде проверка не носи отговорност,... (чети нататък)

Пушене в клуб Адмирал, град Асеновград отговор от РЗИ

град Асеновград, ул. Съединение № 1

07.12.2015 16:51

Крупието Димитър Терзиев позволява да пушат цигари постоянно и самият той пуши в клуба. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив... (чети нататък)

Нарушаване на забраната в СУ, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Шипченски проход 69 А

03.12.2015 11:52

Във Факултета по начална и предучилищна педагогика към СУ се пуши в много от КАБИНЕТИТЕ, И НАЙ-ВЕЧЕ В АДМИНИСТРАЦИЯТА НА 3 ЕТАЖ ПРИ СЕКРЕТАРКИТЕ!... (чети нататък)

Пушене в механа "Златно пиле", град Бургас отговор от РЗИ

град Бургас, к-с Славейков, до бл. 16

01.12.2015 19:11

В Бургас, ж.к. Славейков, Механа "Златно пиле" тютюнопушенето е денонощно. Има пепелници на всяка маса! * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Системно нарушение на забраната за тютюнопушене, град Добрич отговор от РЗИ

град Добрич, ул. Независимост № 7

22.10.2015 12:28

Здравейте, пиша ви нееднократно за неспазената забрана за тютюнопушене в обществената сграда находяща се на адрес : ул. Независимост 7, гр.... (чети нататък)

Пушене в щаба на Йорданка Фандъкова, град София

град София, НДК

13.10.2015 11:09

В коридора на щаба се пуши. Подадох сигнал и на самата Фандъкова, но тя ми отгвоори да подам официален сигнал. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене в община Несебър, град Несебър отговор от РЗИ

град Несебър, ул. Еделвайс № 10

23.09.2015 11:30

В отдел ГРАО,стая № 13 на община Несебър служителите си пушат постоянно в стаята и въобще не се притесняват от посетителите. Не мисля,че това... (чети нататък)

Тютюнопушене в касов салон, град Бургас отговор от РЗИ

град Бургас, кв. "Меден рудник", бл. 487, касов салон

10.09.2015 12:24

Касиерката пуши необезпокоявано в салона! При забележка изтъква връзки и роднини в ХЕИ. Намира се в Бургас, Меден рудник бл.487 - касов салон.... (чети нататък)

Тютюнопушене на работното място, град Смолян отговор от РЗИ

град Смолян, кв. Влахово (след края на селото), ПСОВ-Смолян

27.08.2015 07:50

Здравейте,искам да подам сигнал за тютюнопушене на работното място.Забраната се нарушава СИСТЕМНО и от целия персонал(пушачи),но може би проблемът... (чети нататък)

Тютюнопушене в сградата на общината, град Шумен отговор от РЗИ

град Шумен, бул. Славянски № 17

10.08.2015 11:00

Днес бях поканена в сградата на община Шумен за да ми бъде връчен акт в размер на 600 лв, поради това, че съм нарушила закона и съм допуснала... (чети нататък)

Пушене в магазин за обувки "Донна М", град Димитровград (мобилен сигнал) отговор от РЗИ

град Димитровград, бул. "Г.С.Раковски" № 16

01.08.2015 11:30

име обект: Търговски комплекс вид обект: магазин за обувки Донна М град: Димитровград адрес: бул. Г.С.Раковски 16 описание: Пуши се на... (чети нататък)

Редовно пушене в държавна институция, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, ул. Руски № 13

29.07.2015 14:12

Искам да ви уведомя, че в Дирекция социално подпомагане, гр.Пловдив, намираща се на ул.Руски №13, на втория етаж, в кабинета на Началник ХУСУ... (чети нататък)

Пушене в магазин за обувки, Търговски комплекс, град Димитровград (мобилен сигнал) отговор от РЗИ

град Димитровград, бул. Г.С. Раковски

23.07.2015 05:00

име обект: търговски комплекс вид обект: магазин за обувки град: Димитровград адрес: Бул. Г.С.Раковски описание: Пушене на първия етаж... (чети нататък)

Пушене на работно място в община Казанлък, град Казанлък отговор от РЗИ

гр Казанлък, ул. Розова долина № 6

10.07.2015 09:10

Днес при посещение в Община Казанлък в кабинет 12 при лицето Перуника Христова установих, че посоченото лице пуши на работното си място. Не... (чети нататък)

Пушене на работно място в МЗ, град София отговор от РЗИ

град София, пл. Света Неделя № 5

11.06.2015 10:30

Началничката на кабинета на министъра на здравеопазването пуши всекидневно и системно в кабинета си. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

пушене в Агенция за недвижими имоти АКСЕС РИЪЛ ИСТЕЙТ, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. "Цар Симеон I" № 30, ет. 6

10.06.2015 10:39

Посетих офис на фирма за недвижими имоти. Не бях попадал в подобна атмосфера повече от 15 години. Задимена селска кръчма е по добро място. В... (чети нататък)

Нарушаване на забрана за тютюнопушене в бар Фантазия, град Сливен отговор от РЗИ

град Сливен, ул. „Петко Д. Петков“

07.06.2015 20:10

В град Сливен, на адрес ул. „Петко Д. Петков“ в градската градина се намира заведението(бар) Фантазия (FANTASIA) Във въпросното заведение се... (чети нататък)

Пушене в Министерство на здравеопазването, град София (мобилен сигнал) отговор от РЗИ

град София, площад "Св. Неделя" № 5

29.05.2015 10:00

име обект: Министерство на здравеопазването вид обект: Институция град: София адрес: Площад Св. Неделя №5 описание: Членовете на политическия... (чети нататък)

Тютюнопушене на работно място, град София отговор от РЗИ

град София , Студентски град, 17 блок, стаята на портиерите

15.05.2015 13:47

Искам да сигнализирам, че портиерките в 17 блок,общежития на СУ, Студентски град - София град,системно пушат по време на работа в сградата на... (чети нататък)
91-120 of 315 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9484 2.83 100%