Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 18.09.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
121-150 of 315 Сигнали

Пушене на работното място, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Патриарх Евтимий 1

06.05.2015 13:44

Посетих д-р Гачев от дентален център Юниордент за преглед на 4-ти май, понеделник и той пуши в работния си кабинет, веднага след приключване... (чети нататък)

Пушене на работното място, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Патриарх Евтимий 1

06.05.2015 13:38

Рецепционистката на дентален център "Юниордент" в София пуши на бюрото си, докато обслужва посетители. Наблюдението ми е от понеделник, 4-ти... (чети нататък)

Пуши се в магазин "Casa Vino", гр. София отговор от РЗИ

гр. София, жк Младост 4, ул. "Нов ден"

09.04.2015 14:16

Персоналът на магазин Casa Vino пуши вътре в магазина. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 09.04.2015 в 18:20:03 часа. (чети нататък)

Системно нарушаване на забраната в административна сграда, град Добрич отговор от РЗИ

град Добрич, ул. "Независимост" № 7

08.04.2015 11:46

Системно се нарушава забраната за пушене в сградата на ул.Независимост 7 /бивш Партиен дом/, гр. Добрич. Сградата е общинска собственост, а... (чети нататък)

Ежедневно нарушение в Гранд Мол, град Варна

град Варна, ул. "Андрей Сахаров" № 2

02.04.2015 10:28

В Гранд Мол на 2 етаж в магазините се пуши. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 03.04.2015 в 17:20:04 часа. (чети нататък)

Тютюнопушене в офис, град Русе отговор от РЗИ

град Русе, ул. "Илинден" № 1

27.03.2015 13:32

На улица Илинден 1, в жилищен блок номер 7 на партера се помещава офис, в който ежедневно служителите пушат, което се отразява на живущите... (чети нататък)

Тютюнопушене в административна сграда, град София отговор от РЗИ

град София, бул. "Цар Борис III" № 126

25.03.2015 16:50

Постоянно тютюнопушене в тоалетните на ет. 7 на сградата, която е на адреса, който съм посочил - бул. Цар Борис III 126, както и в много от... (чети нататък)

ПУШЕНЕ В ОФИС НА ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ "БУЛСТРАД", гр. София отговор от РЗИ

СОФИЯ, УЛ. ЮРИЙ ВЕНЕЛИН 44

16.03.2015 11:08

В ОФИС НА ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ БУЛСТРАД НА УЛ. ЮРИЙ ВЕНЕЛИН 44, СЕ НОСИ СИЛНА МИРИЗМА НА ЦИГАРЕН ДИМ. УСЕЩА СЕ ЗАДУШАВАЩАТА МИРИЗМА НА ЦИГАРИ.... (чети нататък)

нарушение на забраната за тютюнопушене, гр. София отговор от РЗИ

гр. София, Бизнес парк, сграда 3, ет. 2

14.03.2015 12:00

Днес, петък 13 март 2015 в Бизнес Парк София, Младост 4, сграда 3, ет. 2, около 14 часа в Офиса на охранителна фирма G4S се пушеше. Това не... (чети нататък)

Тютюнопушене на работното място, град София отговор от РЗИ

град София, ж-к "Свобода", бл.32, вх. А

13.03.2015 12:07

Здравейте, искам да сигнализирам за тютюнопушене на работното място. В резултат на това целият блок мирише на цигари. На служителя е отправяна... (чети нататък)

Пушене в ресторант Балкан Турист, град Русе отговор от РЗИ

град Русе, ул. „К. Иречек” № 9

03.03.2015 23:31

Здравейте, Работя в ресторант Балкан Турист град Русе. 20 години практикувам професията и на всяко работно място спазвам определените правила... (чети нататък)

Персоналът на Витоша Ски пуши в затворените пространства, град София отговор от РЗИ

град София, Долна лифтова станция Симеоново-Алеко

01.03.2015 22:45

Днес, 01.03 към 11 часа имахме неудоволствието да констатираме, че персоналът на кабинкова въжена линия Симеоново-Алеко си позволява да пуши... (чети нататък)

Сигнал за нарушение на действащата забрана за тютюнопушене в "Гофрети", град София отговор от РЗИ

град София, ул. "Захари Стоянов" № 27, ж.к. Люлин 3

24.02.2015 13:17

В заведение за хранене "Гофрети" се пуши постоянно, винаги има пепелници, на масите винаги има пушещи. Моля земете някакви мерки. Ще подам сигнал... (чети нататък)

Пушене на обществени места, град София отговор от РЗИ

град София

12.02.2015 12:41

Здравейте, пушенето на обществени места в момента е масово явление и трудно мога да изброя всички места, където това се случва, просто трябва... (чети нататък)

Тютюнопушене, студ и лоша хигена в ОУ "Хр.Ботев", село Глава, област Плевен отговор от РЗИ

село Глава, община Червен бряг, област Плевенн

08.02.2015 16:09

Уважаеми инспектори! В следобедните часове в ОУ"Хр.Ботев" с.Глава общ.Ч.бряг,обл.Плевен, ако си направите труда да проверите ще установете студ... (чети нататък)

Пушене в автоцентър Пежо, град Добрич

град Добрич, ул. Варненски път №3

02.02.2015 10:30

Пуши се постоянно и мирише на цигарен дим, както от служителите, така и от клиентите на сервиза. * Сигналът беше изпратен с електронна поща... (чети нататък)

Нарушение на забраната за тютюнопушенев игралната зала в град Суворово, област Варна отговор от РЗИ

град Суворово, област Варна

25.12.2014 12:40

В игралната зала в гр. Суворово се пуши, на клиентите се дава чаша с вода, където да си изтърскват пепелта, дори крупието зад бара пуши, до... (чети нататък)

ИНФОРМАЦИЯ ЗА тютюнопушене на обществено място - "Бюро по труда", град Козлодуй

град Козлодуй, област Враца

13.08.2014 14:03

Аз съм безработна и се подпидвам от доста време в бюрото по труда в град Козлодуй.Когато отида там, винаги на целия етаж се носи аромат на остър... (чети нататък)

Пушене в офис сграда, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. "Орех" № 2, ет. 2

24.07.2014 09:35

На етаж от офис сграда се пуши постоянно в коридора, кошчетата за боклук са пълни с фасове, мирише на цигари винаги. Моля Ви сигнала ми да остане... (чети нататък)

Пушене в казино "Гладиатор", град Несебър отговор от РЗИ

Слънчев бряг, кл. "чаика" 49 б, град Несебър

12.07.2014 12:10

В казино "Гладиатор" на Слънчев бряг се извършват нарушения. Пуши се денонощно. Собственик на казиното е Коста Алексиев Николов. Казиното е... (чети нататък)

Пушене в административните помещения на театър "Възраждене", град София отговор от РЗИ

град София, пл. "Славейков" № 4

13.06.2014 01:06

В административните помещения на театър "Възраждане", който се намира в сградата на Столичната библиотека, се пуши. Особено в стаята на секретарката... (чети нататък)

Нарушават закона - Ресторант "Роялс", град София

град София, жк Обеля 2

27.05.2014 12:27

Следните заведения в столичният квартал Обеля нарушават закона за тютюнопушенето 1. Ресторант "Роялс" адрес жк. Обеля-2 до блок. 204 - пуши... (чети нататък)

Тютюнопушене в сградата на ТД на НАП, град София отговор от РЗИ

град София, ул. "Аксаков" № 21

26.05.2014 09:00

Здравейте! Искам да подам сигнал за ежедневно тютюнопушене в работните помещения в ТД на НАП София (ул. "Аксаков" 21). Масово служители пушат... (чети нататък)

Пушене в сградата на Агенция "Пътна инфраструктура", град София отговор от РЗИ

град София, бул. "Македония" № 3

23.05.2014 11:32

В сградата на Агенция "Пътна инфраструктура" не се спазва забраната за пушене на обществени места. Част от държавните служители пушат абсолютно... (чети нататък)

Пушене на работното място, в обществен транспорт

Видин, ул. "Цар Симеон Велики" № 162

14.05.2014 19:16

На 11.05.2014 г. пътувах с автобус на фирма "Алексиев" в 10.30 от София до Несебър. В автобуса имаше двама шофьори,които си пушеха през цялото... (чети нататък)

пушене на работното място - Общината, град Несебър отговор от РЗИ

град Несебър, ул.Еделвайс, Община Несебър

13.05.2014 11:00

На 13/05/2014г.посетих отдел ГРАО,стая 13, в Община Несебър.В стаята работят трима служители .Беше толкова задимено от цигарен дим,че мисля,че... (чети нататък)

Тютюнопушене в Държавна институция - НАП офис ИЗТОК, град София отговор от РЗИ

град София бул.Шипченски проход 69А

13.05.2014 03:12

Става въпрос за НАП София офис Изток. Шипченски проход 69А Там се пуши в стайте, в който се работи с клиенти. Дори не го крият. Отвън също се... (чети нататък)

пушене на закрито - сградата на общината, град Чирпан отговор от РЗИ

град Чирпан, Общината

30.04.2014 11:39

днес посетих сградата на община Чирпан и Г-Н Стайко Генов, зам.кмет, си пушеше на-спокойно ,при запитването ми защо,отговори защото ми се пуши... (чети нататък)

Салон за красота "Марго ПЕРФЕКТ", град София отговор от РЗИ

град София, бул.''България 49''

17.04.2014 22:36

В козметичния салон се пуши на воля,докато се правят процедури ма клиентите.Хигиената е под всякаква критика. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Непрекъснато се пуши в кафете в офис сграда -"Търговски център 2000", град София

град София, Мария-Луиза, № 9-11

15.04.2014 14:36

Сградата се намира на изхода на метростанция ,,Сердика" с адрес: гр. София, ул. Мария- Луиза, № 9-11. с наименование,, Търговски център 2000"... (чети нататък)
121-150 of 315 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9484 2.83 100%