Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 18.09.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
151-180 of 315 Сигнали

Тютюнопушене в административна сграда, град Плевен отговор от РЗИ

град Плевен, ул. "Чаталджа" № 60

14.04.2014 12:28

Пуши се на територията на Басейнова дирекция-Плевен (6 етаж). * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Плевен на 14.04.2014 в 22:20:03... (чети нататък)

Неспазване на мястото за пушене - Тото пункт, село Черно море, обл. Бургас отговор от РЗИ

село Черно море, общ. Бргас, обл. Бургас

29.03.2014 11:00

В село Мина Черно море, Бургаско в тотото на селото се пуши. Помещението е малко и е много неприятно да те обслужват с цигара в ръка, и е много... (чети нататък)

Пушене в заведение "Sweet", град София

град София, жк. "Гео милев", ул. "Атанас Узунов", зачла "Фестивална"

28.03.2014 10:28

На 27.03.2014 в заведене Sweet - кв. Гео Милев около 19:00 се пушеше, имаше пепелници на почти всяка маса. В заведението имаше и деца. Заведението... (чети нататък)

В администрацията на район "Приморски", град Варна се пуши! отговор от РЗИ

град Варна, бул. "Ген. Колев" № 92

24.03.2014 18:24

В град Варна, районната администрация на район "Приморски" се пуши. Докато чаках да си платя данъка на 1 ви етаж, от някъде се понесе миризма... (чети нататък)

Пушене в читалище "Аура", град София, бул. "Александър Стамболийски"175

град София, бул. "Александър Стамболийски"175

11.03.2014 12:46

Здравейте, в читалище"Аура", гр.София, в канцеларията на 3ет. се пуши редовно, няма ден и час в който това да не е факт. Изглежда тази стая... (чети нататък)

Тютюнопушене в клуб "Мулен Руж", град Варна отговор от РЗИ

Варна, ул. "Ана Феликсова" № 12

08.03.2014 18:34

Пуши се на 08.03.2014, в 02:30 часа, в клуб "Мулен Руж", град Варна * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 09.03.2014 в... (чети нататък)

Работници от sdi от магазин Европа пушат в магазина, град София

град София, Скайлер 41

01.03.2014 18:29

В супемаркет "Еворпа" има маса на sdi и персоналът пуши свободно във фоаето на магазина. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ... (чети нататък)

Дим в град Сандански

град Сандански

01.03.2014 12:30

Няма заведение, в което да не се пуши. Сандански, България 28,02,2014г. А от 112 ми казват(не пряко) нарушаването на закон не е проблем на общата... (чети нататък)

Пушене в заведение "Готвача", град София

град София, ул. "Милин камък"

26.02.2014 14:01

Заведението се казва "Готвача", намира се на ул. "Милин камък", в кв. "Лозенец". Точното място го отбелязах на картата. Пред заведението има... (чети нататък)

Тютюнопушене на работното място - Интерпред, етаж 8, офис 802А (ZTE Bulgaria), град София отговор от РЗИ

град София, бул. Драган Цанков 36

17.02.2014 13:39

Първоначално след 2 предупреждения, отговорното лице пушеше в офиса си, сега пуши на отворена врата и е време да се прекрати това, не желая... (чети нататък)

Нарушение на забраната за тютюнопушене 23 ДКЦ, град София отговор от РЗИ

град София, жк. "Хаджи Димитър ", ул. "Клисура" № 20

06.02.2014 16:10

Днес 06.02.2014 година около 16:10 часа за пореден път в 321 кабинет на 23 Диагностично-консултативен център София в Столичния квартал " Хаджи... (чети нататък)

Нарушаване на забраната за пушене в LaScara, град София

град София, Студентски град, до блок 60

04.02.2014 21:24

Пушене на първи етаж в ресторант "Ла Скара" - София. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 15.03.2014 в 22:20:10 часа. (чети нататък)

Тютюнопушене в ресторант La Scara, град София

София, Студентски град, до блок 60

04.02.2014 21:22

Тютюнопушене на 1-ви етаж. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 15.03.2014 в 22:20:10 часа. (чети нататък)

Пушене в ресторант "La Scara" - град София, Студентски град

град София, Студентски град, до блок 60

01.02.2014 12:31

Тютюнопушене от част от персонала на първия етаж в ресторант Ла Скара - София, Студентски град, до блок 60. 01. 02. 2014 г. около обяд. * Сигналът... (чети нататък)

Тютюнопушене в ресторант "LaScara", град София

град София, Студентски град, до блок 60

31.01.2014 16:17

30. 01. 2014 г. в 21:30 ч. тютюнопушене от клиенти в ресторант "Ла Скара", град София, Студентски град, до блок 60. * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Пушене в Съдебната палата, град София

град София, бул. "Витоша" № 2

24.01.2014 11:36

В Съдебната палата, на 4 етаж, "Деловодство" към Върховна касационна прокуратура служителите си пушат по стаите пред гражданите. * Сигналът... (чети нататък)

Пушене от шофьор в градски транспорт в София отговор от РЗИ

град София, Младост 4

22.01.2014 23:42

На 22.01.2014г. към 23:40 в автобус 213 в посока Младост 4 (автобусът се намираше около спирка 43-ти блок), шофьорът запали цигара при затворени... (чети нататък)

Пушене на работното място в офис сграда, град София отговор от РЗИ

град София, ул. "Триадица" № 5, ет. 4

16.01.2014 10:21

Всеки ден се пуши в коридора на офис сграда пред всички офиси от две жени. Коридорът обхваща около 17 офиса и е затворен към стълбището и асансьора... (чети нататък)

тютюнопушене на работно място, град София отговор от РЗИ

град София, Обелско шосе 11

15.01.2014 14:05

Пуши се в работните помещения на 2-ри и 3-ти ет. в метродепо "Обеля". Достъпът за проверка е ограничен заради охрана. * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Тютюнопушене в офис, град Русе отговор от РЗИ

град Русе, ул. "Братислава" № 2

14.01.2014 20:13

Адресът е офис за застраховки и бързи кредити. Много е неприятно при влизане там да се натъкнеш на трима души, който пушат като луди!!! * Сигналът... (чети нататък)

Тютюнопушене в кафе "Елидис" в град София

град София, бул. "Скобелев" № 62

09.01.2014 20:27

В заведението се пуши свободно след 20:00 часа. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 10.01.2014 в 11:20:04 часа. (чети нататък)

пушене в фотостудио,град Пловдив (мобилен сигнал) отговор от РЗИ

гр.Пловдив, търговски комплекс”GRAND”, ул.”Капитан Райчо” 56, ет.3, офис 60 (зад книжарница)

08.01.2014 16:45

име обект: Iskamsnimka.com вид обект: фотостудио град: Пловдив адрес: гр.Пловдив, търговски комплекс”GRAND”, ул.”Капитан Райчо” 56, ет.3,... (чети нататък)

Тютюнопушене в ресторант LaSkara, град София, Студентски град

град София, Студентски град, до блок 60

08.01.2014 14:52

Ресторант LaSkara - София, Студентски град,до блок 60, системно неспазване на забраната за тютюнопушене на закрити обществени места! * Сигналът... (чети нататък)

Тютюнопушене в заведения в град Димитровград отговор от РЗИ

България, гр. Димитровград, ул. "Сава Доброполски" № 3, ул. "Емилиян Станев" № 10

04.01.2014 12:35

В Димитровград почти не се спазва забраната за тютюнопушене в заведенията. Недопустимо е в малка кръчма да се пуши и в същото време там да има... (чети нататък)

Пушене с лула на работното място в град Велинград отговор от РЗИ

град Велинград, бул. "Съединение" № 125

03.01.2014 14:18

Директорът на горското във Велинград пуши с лула на работното си място! Трови всички около него, защото слага много отровен евтин тютюн! Катран!!!... (чети нататък)

Нарушение за закона за тютюнопушене в закрито пространство в White bar, Пловдив

Пловдив, бул. Руски #70

28.12.2013 12:23

Почти липсваше маса на която да не се пуши. Сервитьорката нищо не се опитваше да направи. Заведението се намира от лявата страна на входа на... (чети нататък)

тютюнопушене Областна администрация Ловеч

гр.Ловеч ул."Търговска" 43

22.12.2013 02:20

В кабинета на много служители на областната администрация в гр. Ловеч се пуши, включително в кабинета на заместник обласния управител Юнал Мъстънов... (чети нататък)

нарушения на забрана за пушене

София, Лъвов мост

19.12.2013 05:50

Днес драстично беше нарушена забраната за тютюнопушене в путката на майка ви. Моля за незабавна реакция. (чети нататък)

пушенето

на майка ви у путката 3

17.12.2013 23:32

Навсякъде се пуши и ще продължава да се пуши,а вие умрете в лайна!!!Бухахахахаххахха!Смърт за вас уруди ньиедниии!!!Искате да ни съсипете,но... (чети нататък)

пушене в офис Хенди

София,ул. Андрей Ляпчев 64

12.12.2013 12:44

В кабинета на управителя на фирма Хенди - Николай Филипов се пуши. Офисът се намира на бул. Андрей Ляпчев 64 в гр София, кабинетът, в който... (чети нататък)
151-180 of 315 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9484 2.83 100%