Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 29.10.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
211-240 of 317 Сигнали

#4157 - Нарушение на забраната за пушене в ЦФЛД, гр. София отговор от РЗИ

София, Бул. Акад. Иван Гешов 15

17.07.2013 02:02

#4157 - В кабинета на директора на Център Фонд за лечение на деца се нарушава забраната за пушене на обществени места. В сградата на Център... (чети нататък)

#4147 - Нарушаване на забрана на пушене - казина "Кубан" и "Платинум", к.к.Слънчев бряг, обл. Бургас отговор от РЗИ

Слънчев бряг

14.07.2013 12:36

#4147 - В казиното на хотелите "Кубан" и "Платинум" в Слънчев бряг се пуши всекидневно. Наглостта е извън всякакви граници, тъй като и двете... (чети нататък)

#4134 - Пушене на работното място в Министерството на земеделието и храните, гр. София отговор от РЗИ

София, бул. "Христо Ботев" 55

08.07.2013 12:52

#4134 - Масово пушене в Министерството на земеделието и храните. Това, което ме претеснява, че за едни забраната важи и за други не. Въпреките... (чети нататък)

#4138 - Пушене в Търговски Комплекс "Глобус", гр. София отговор от РЗИ

София, бул. “Сливница” № 65, спирка “Оряхово”

08.07.2013 02:36

#4138 - В търговски комплекс Глобус продавачки, служителки от магазини №1-2 "Totti" и №19 "Ина", са поставили маса и пушат във фоайето, необезпокоявани... (чети нататък)

#4078, работно място "КТ "Подкрепа"", гр. София отговор от РЗИ

гр. София, ул. "Ангел Кънчев" 2, Централата на КТ "Подкрепа"

11.06.2013 01:34

Този сигнал е за нарушение, което цяла България видя. Всяка една от телевизиите, излъчила репортаж от пресконференцията на КТ "Подкрепа", показа... (чети нататък)

#4039, метростанция "Западен парк", гр. София отговор от РЗИ

Охранителна стая в Метростанцията от страна на бул. "Доктор Петър Дертлиев"

04.06.2013 12:54

Служител на реда (Охранителна Полиция предполагам) Пуши в стаята за наблюдение и почивка вътре в Метростанция "Западен парк" от страна на бул.... (чети нататък)

#4035 Тютюнопушене на обществени места -търговски център "Глобус", гр. София отговор от РЗИ

гр. София,бул. Сливница 65,ПК. 1303 в Търговски център ГЛОБУС,партерен етаж

03.06.2013 01:34

На адрес гр. София, Сливница 65,ПК. 1303 в Търговски център ГЛОБУС, група продавачки са си извадили маса вътре в комплекса и пушат ежедневно.... (чети нататък)

#4002 - Пушене от собственицитена бара и в кухнята на бирария "Елит", гр. София отговор от РЗИ

София, ЖК Разсадника, ул.Хъшове, бл65

29.05.2013 11:48

#4002 - Собствениците и персонала пушат докато сервират , наливат напитки и готвят. Въпреки наличието на градина във вътрешният салон се разрешава... (чети нататък)

#3974 Нарушаване на забраната в административен комплекс "Green Center", гр. София отговор от РЗИ

София, ж.к. Люлин 7, бул. "Д-р Петър Дертлиев" 42

22.05.2013 10:09

Нарушава се забраната за тютюнопушене в търговско-административен комплекс "Green Center",намиращ се в ж.к. Люлин 7, бул. "Д-р Петър Дертлиев"... (чети нататък)

#3971 Нарушаване на забраната в данъчна служба, гр. Пловдив отговор от РЗИ

Пловдив, "Чернишевски" №3

21.05.2013 11:47

Нарушава се забраната за тютюнопушене в данъчната служба,намираща се на ул. "Чернишевски" №3, гр. Пловдив,стая 608, ет.6. * Сигналът беше... (чети нататък)

#3958 - Пиано бар "Синатра", Лозенец, гр. София отговор от РЗИ

София, Бул. Арсеналски 5

18.05.2013 11:00

#3958 - На 18 май, 2013, събота, в пиано бар "Синатра", малко след 23 ч., от всички страни започнаха да палят цигари. От управата на заведението... (чети нататък)

#3953 - Тютюнопушене на работното място в сградата на община Триадица, гр. София отговор от РЗИ

София, ул. Алабин 54

16.05.2013 01:20

#3953 - Здравейте , Искам да подам сигнал за нарушаване на забраната за тютюнопушене на общественно място. Вчера 16.05.2013 г. към 13.20 ч.... (чети нататък)

#3920 Тютюнопушене на работно място отговор от РЗИ

гр. София, бул. България 98, Бизнес Сграда Астра, ет. 10, офис на Дамко Лоджистикс България ЕООД

11.05.2013 01:54

В офиса на Дамко Лоджистикс България ЕООД се пуши ежедневно. Въпреки няколкото вече извършени проверки и установени нарушения, мениджъра на... (чети нататък)

#3904 - "Автосервиз Изгрев-1" ООД, гр. София - пуши се отговор от РЗИ

София, ул. Тинтява 15-17

09.05.2013 11:35

#3904 - "Автосервиз Изгрев-1" ОДД. Пуши се масово както в кафетерията така и в канцеларията на сервиза. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

#3899 Нарушаване на забраната във входа на жилищен блок, гр. София отговор от РЗИ

София, бул. Цар Борис III 99

08.05.2013 12:08

Нарушава се забраната за тютюнопушене във входа на жилищен блок,намиращ се на бул. Цар Борис III 99, гр. София. Пушат портиерите, целодневно.... (чети нататък)

#3856 Нарушаване на забраната във входа и коридора на бл.37,Студентски град, гр. София отговор от РЗИ

София, Студентски град, бл.37

24.04.2013 10:43

Нарушава се забраната за тютюнопушене във входа и коридора на бл.37,намиращ се в Студентски град, гр. София вечер след 19.30ч от единия от... (чети нататък)

#3853, фризьорски салон "СОНИ СИЛВ", гр. Костинброд отговор от РЗИ

гр. Костинброд, ул. Славянска 89

24.04.2013 01:30

ЗДРЕВЕЙТЕ ИСКАМ ДА ВИ ПОДАМ ЕДИН СИГНАЛ .В ГРАД КОСТИНБРОД НА УЛИЦА СЛАВЯНСКА №89 ВЪВ ФРИЗЬОРСКИ САЛОН СОНИ СИЛВ СЕ ПУШИ ПОСТОЯННО И НЕПРЕКЪСНАТО.МОЛЯ... (чети нататък)

#3791, салон за красота "Matrix", гр. Асеновград отговор от РЗИ

гр. Асеновград, ул. Гоце Делчев 20а

18.04.2013 05:17

na 12.04.2013 g bqh posetitel na salon za krasota Matrix grad Asenovgrad na ulica Goce Delchev da polzvam kato klient tqhni uslugi ....OSTANAH... (чети нататък)

#3751 Нарушаване на забраната в 23 СОУ, гр. София отговор от РЗИ

София, бул. Ситняково №21

15.04.2013 09:42

Нарушава се забраната за тютюнопушене в 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри" ,намиращо се на бул. Ситняково №21, гр. София. Пуши се в кабинета на помощник-директора,... (чети нататък)

#3708 Нарушаване на забраната в АД "Черно море", гр. Варна

Варна, бул. Владислав Варненчик 256

12.04.2013 02:15

Нарушава се забраната за тютюнопушене в АД "Черно море",намиращ се на бул. Владислав Варненчик 256, гр. Варна. Пуши се навсякъде - в складовете,... (чети нататък)

#3683, офис " Стар пост", гр. Добрич, ТЮТЮНОПУШЕНЕ НА ОБЩЕСТВЕНО МЯСТО отговор от РЗИ

гр.Добрич, ул."Ген.Скоблев" 17 (офиса на куриерска фирма "Стар пост")

09.04.2013 01:26

В офиса на куриерска фирма "Стар пост" - гр. Добрич, ул."Генерал Скоблев" 17 се пуши постоянно. * Сигналът беше изпратен с електронна поща... (чети нататък)

#3633, работно място "8 РПУ", гр. София отговор от РЗИ

гр. София, жк. Дружба І, ул. "Иван Арабаджията" № 141, 8 РПУ, стаята на разсл. полицай Ценов

05.04.2013 12:46

В стаята на разследващ полицай Ценов негов колега пуши. Два пъти съм влизал в стаята и двата пъти съм виждал димящи цигари. За съжаление не... (чети нататък)

#3516 - Тютюнопушене в бизнес сграда, гр. София отговор от РЗИ

София, бул. Мария Луиза 9-11

29.03.2013 12:01

#3516 - От няколко месеца водим преговори с хората, които работят на 5 етаж от нашата бизнес сграда да престанат да пушат в коридора , но опитите... (чети нататък)

#3394 Нарушаване на забраната в Минно-геоложки университет, гр. София отговор от РЗИ

София, жк. Студентски Град, ул. Христо Ботев

20.03.2013 10:30

Нарушава се забраната за тютюнопушене в Минно-геоложки университет "Св. Иван Рилски",намиращ се в жк. Студентски Град, ул. Христо Ботев, гр.... (чети нататък)

#3329 - Тютюнопушене в Община Пловдив, Район Източен, дирекция „Екология и управление на отпадъците” отговор от РЗИ

Пловдив, ул. Лев Толстой 2

14.03.2013 09:00

#3329 - При посещението ми в Община Пловдив, Район Източен,дирекция „Екология и управление на отпадъците” на ул.Лев Толстой 2 на дата 14.03.13г... (чети нататък)

#3319 Нарушаване на забраната в автошкола "Волан" ЕООД , гр. Варна отговор от РЗИ

Варна, ул. “Д-р.Пюскюлиев” 1

11.03.2013 11:46

Нарушава се забраната за тютюнопушене в автошкола "Волан" ЕООД ,намираща се ул. “Д-р.Пюскюлиев” 1 ет. 5, офис 6., гр. Варна. * Сигналът беше... (чети нататък)

#3201 Нарушаване на забраната в районно управление "Транспортна полиция", гр. София отговор от РЗИ

София, бул.”Княгиня Мария Луиза” № 110 А

07.03.2013 11:27

Нарушава се забраната за тютюнопушене в районно управление - "Транспортна полиция"-София,намиращо се на бул.”Княгиня Мария Луиза” № 110 А, на... (чети нататък)

#3190 - пушене в обществена сграда, подразделение на Българска Агенция по Безопасност на Храните (БАБХ), гр. София отговор от РЗИ

София, бул. Христо Ботев 17

06.03.2013 12:03

#3190 - Тютюнопушене в обществена сграда, бул. Христо Ботев 17, София 1606, подразделениe към БАБХ. Във фоето на етаж 5 се пуши непрекъснато!... (чети нататък)

#3102, болница "МБАЛ Света Анна - Варна", гр. Варна отговор от РЗИ

гр.Варна, бул.”Цар Освободител” 100

28.02.2013 11:50

Здравейте.Вчера като си плащах паркинга в МБАЛ Света Анна Варна,видях че на КПП-то на спешния център където се плаща таксата,не се зачита закона... (чети нататък)

#3056, работно място "Съдебна палата - Варна", гр. Варна отговор от РЗИ

гр. Варна, бул. “Владислав Варненчик” № 57

25.02.2013 10:32

В Съдебна палата Варна се пуши. Има служители които излизат зад сградада, но има и нагли мадами които си отварят прозореца (на третия етаж от... (чети нататък)
211-240 of 317 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9508 2.81 100%