Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 29.10.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
241-270 of 317 Сигнали

#3002, държавна агенция "НАП - Център", гр. София отговор от РЗИ

София, ул. 6–ти септември 10

22.02.2013 10:00

Нарушава се забраната за тютюнопушене в Данъчна служба,намираща се в гр. София, ул.„6–ти септември” 10, в канцелариите на първия и втория етаж.... (чети нататък)

#3006 Нарушаване на забраната във ветеринарен магазин, гр. Пловдив отговор от РЗИ

Пловдив, кв. Гагарин, ул. Васил Урумов 3

22.02.2013 06:00

Нарушава се забраната за тютюнопушене във ветеринарен магазин,намиращ се в кв. Гагарин, ул. Васил Урумов 3, гр. Пловдив. * Сигналът беше... (чети нататък)

#2973 Нарушаване на забраната в кметството, с. Голямо Дряново, обл.Стара Загора

Голямо Дряново, обл.Стара Загора

20.02.2013 08:28

Нарушава се забраната за тютюнопушене в кметството в с. Голямо Дряново, обл.Стара Загора.До кабинета на кметицата Здравка Илчева има обособена... (чети нататък)

#2962 Нарушаване на забраната в ББСС "Gallup international", гр. София отговор от РЗИ

София, бул. Джеймс Баучер 23

19.02.2013 03:09

Нарушава се забраната за тютюнопушене обикновено след 15ч. в ББСС "Gallup international" в call-центъра на ет.1,намиращ се на бул. Джеймс Баучер... (чети нататък)

#2955 Нарушаване на забраната в търговски център "Глобус", гр. София

София, кв. Света Троица, ул. Сливница 65, с/у Liddl

19.02.2013 01:54

Нарушава се забраната за тютюнопушене в търговски център "Глобус", партерния етаж,намиращ се в кв. Света Троица, ул. Сливница 65, с/у Liddl,... (чети нататък)

#2879: нарушение на забрана за тютюнопушене в Инспекция по труда, гр. Сливен и гр. Ямбол отговор от РЗИ

гр. Сливен, гр. Ямбол

16.02.2013 03:23

Здравейте! Управител съм на търговска фирма в гр.Сливен.Имам обекти,както в Сливен,така и в Ямбол.Наскоро имах проверка от инспектори от Инспекция... (чети нататък)

#2938, офис "Дом на строителя" , гр. Стара Загора, пушене (мобилен сигнал)

гр.Стара загора, ул. Св. Княз Борис 93, ет. 10, офис "Дом на строителя"

15.02.2013 11:00

име обект: Дом на строителя вид обект: офис град: гр. Стара Загора адрес: ул. Св. Княз Борис 93, ет. 10 описание: пушене през целия ден... (чети нататък)

#2847: нарушаване забраната за тютюнопушене на обществени места в Дирекция Бюро по труда, гр. Лом отговор от РЗИ

Лом, пл. Свобода 6, ет. 3

15.02.2013 02:29

Въпреки съставените актове за пушене в Дирекция Бюро по труда гр.Лом Директора продължава да нарушава забраната и да пуши в офиса * Сигналът... (чети нататък)

#2795, работно място "Виайлет ООД", гр. Пловдив отговор от РЗИ

гр. Пловдив, бул. Христо Ботев 92А, етаж 3, офис №2

13.02.2013 01:20

Офисът на Виайлет ООД - гр. Пловдив се намира в административна сграда Рилон-център, където се помещават още офисите на много други фирми.... (чети нататък)

#2753, работно място "Дом на строителя", град Стара загора

град Стара загора, ул. Св. Княз Борисов 93

11.02.2013 01:20

Имах работа да сварша в Дома на строителя в град Стара Загора. Целите коридори миришат на цигари влизаш в някой офис и там какво да установисш... (чети нататък)

#2682: пушене в магазина във с. Врачанци, общ. Добрич отговор от РЗИ

с.Врачанци, обл. Добрич

09.02.2013 11:06

Сигнал за постоянно пушене във магазина във с.Врачанци общ. Добрич, особено вечер когато се съберат да пият . Сигнала се подова от жител на... (чети нататък)

#2669, бизнес сграда "Аркадия", гр. Пловдив отговор от РЗИ

гр.Пловдив, бул.Санкт Петербург 48

08.02.2013 12:29

В бизнес център Аркадия, гр.Пловдив, бул.Санкт Петербург 48, ежедневно, ежечасно се пуши на на страничните стълбищните прозорци. Цялото стълбище... (чети нататък)

#2619, работно място "Бюро по труда- Изток", гр. София отговор от РЗИ

гр. София, ж.к. "Младост" 4, админ. Сграда срещу блок 465

05.02.2013 03:30

Днес отново бях в Бюро по труда - Изток, София. Този път установих, че се пуши и в стая 1А (ет.1). Стаята е свързана с вътрешна врата със стая... (чети нататък)

#2492, работно място "Дирекция по труда", гр. Лом

гр. Лом, пл."Свобода"№6, трети етаж стая ползваща се като офис

01.02.2013 12:59

В Дирекция Бюро по труда гр.Лом от дълго време една стая се ползва за пушене без да се спазват предписанията направени от противопожарна охрана.... (чети нататък)

#2498, Рекламна агенция "Астра", гр. София отговор от РЗИ

гр. София 1505, бул. "Янко Сакъзов" 1, ет.2

01.02.2013 01:04

Здравейте, В офиса на рекламна агенция "Астра", с адрес: София 1505 бул. "Янко Сакъзов" 1, ет.2 се нарушава забраната за тютюнопушене на закрити... (чети нататък)

#2471 - "Пристанищен комплекс"+ гр. Лом отговор от РЗИ

гр. Лом 3600, ул. Пристанищна № 21

31.01.2013 10:35

#2471 - В почивната стая на работнииците и работните помещения се пуши постоянно. Админ: Сигналът е изпратен до РЗИ – гр.Монтана, на 31.01.2013г. (чети нататък)

#2462 - Ресторант-кафе "Апартамента", който понякога се представят като галерия, понякога като неправителствена организация отговор от РЗИ

София, ул. Неофит Рилски 68

30.01.2013 01:47

#2462 - Здравейте, Тази вечер бях в заведението "Апартамента", където видях, че са обособили места на стълбището на сградата, където са сложили... (чети нататък)

#2439 - нарушаване забраната за пушене на обществени места в сградата на МФВС-гр.София

София, бул.Васил Левски 75

29.01.2013 11:49

#2439 - В МИНИСТЕРСТВОТО НА ФИЗИЧЕСКОТО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТА СЕ ПУШИ ПОГОЛОВНО В КОРИДОРА НА 4-ТИ ЕТАЖ.МОЛЯ НАПРАВЕТЕ ПРОВЕРКА Админ: Сигналът... (чети нататък)

#2456 Нарушение на забраната във фризьорски салон "Албена - Албена Лазарова" ЕТ , гр. София отговор от РЗИ

гр. София, ж.к. Захарна фабрика, бл. 10, вх. Б

29.01.2013 06:58

Нарушава се забраната във фризьорски салон "Албена - Албена Лазарова" ЕТ, намиращ се в ж.к. Захарна фабрика, бл. 10, вх. Б, гр. София - най-вече... (чети нататък)

#2425 - Пуши се в Съдебната палата (София)

софия, бул. Витоша 2

28.01.2013 13:25

#2425 - Между 12.30 и 13.00 посетих служебно Съдебната палата. В стая 77, ет. 1, Апелативен съд, Гражданско деловодство. Деловодителките пушат... (чети нататък)

#2307 - нарушаване на забраната за тютюнопушене в сградата на община Мизия

Мизия, ул.Георги Димитров № 25-27

23.01.2013 11:02

#2307 - В сградата на община Мизия се пуши във всички стай с пушачи без притеснение. Админ: Сигналът е изпратен до РЗИ - гр. Враца, на 23.01.2013г. (чети нататък)

#2282 Пуши се в кабинетите на преподавателите в УНСС, София

София, Студентски град, ул. 8-ми Декември

21.01.2013 18:16

Редовно се пуши в кабинетите на преподавателите в УНСС/Студентски град/ в София. Един от многото примери - в кабинета на доц.Вера Пиримова на... (чети нататък)

#2269 - тютюнопушене в заведение Wall street bar - Русе

Wall street bar

20.01.2013 13:03

#2269 - вътре в заведението се пуши, като не се спазва никакво ограничение, нито закон, нито се съобразяват с непушачи (чети нататък)

#2190 - Пак се пуше .

гр.Карнобат

18.01.2013 13:51

#2190 - Просто нямам думи някой трябва да мине и да си свърши работата както трябва.Става въпрос за гр.Карнобат-кафе Графити се казава всеки... (чети нататък)

#2159 - Нарушение забраната за пушене отговор от РЗИ

Плевен ул. Сергей Румянцев 31

17.01.2013 01:54

#2159 - В общежитието на Медицински Университет Плевен "Медик 1" ( ул. Сергей Румянцев 31 ) СИСТЕМНО се нарушава забраната за пушене от портиерите,... (чети нататък)

#2127 - Пушене в пощенска станция

Пощенски клон 1309, гише за колетни пратки

15.01.2013 18:00

#2127 - На 15.01.2012 около 18:00 в колетното гише на пощенски клон 1309 на Български Пощи служителката работеше с цигара в ръка. (чети нататък)

#2112 - Нарушение на забраната за тютюнопушене

гр.Велико Търново ул.Цанко Церковски 39,сграда адвокат ет.5(последен)

15.01.2013 13:30

#2112 - Здравейте!Често се сблъсквам с нарушение на забраната за пушене на обшествено място.Аз също съм пушач,но спазвам закона и съм с две... (чети нататък)

#2080 - Пушене на цигара на работното място - Охрана

София, пл. Гарибалди - 2, сградата на синдикален дом Подкрепа

15.01.2013 01:26

#2080 - Здравейте, за трети път виждам охраната да пуши вътре в сградата на работното си място. Адресът е София, пл. Гарибалди - 2, сградата... (чети нататък)

#2039 - тютюнопушене

гр.София, бул."Петър Дертлиев" №42 - офис сграда "Грийн център" ет.1 офис 31

14.01.2013 01:20

#2039 - На адрес гр.София, бул."Петър Дертлиев" №42 - офис сграда "Грийн център" ет.1 офис 31 група пушачи от сградата са го наели, за да го... (чети нататък)

#2007 - Пушене в учебно заведение

двора на училището, улица Паисий Хилендарски 2

13.01.2013 13:25

#2007 - В СОУ Иван Момчилов в град Елена масово се нарушава наредбата за пушене. Учители и ученици пушат в двора на училището. Шофьорите пушат... (чети нататък)
241-270 of 317 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9508 2.81 100%