сигнали от Aug 20, 2012 through Dec 07, 2017 Промени дата

Въведете избрани от вас дати:

From: До: търси
61-90 of 8413 Reports

Тютюнопушене в сладкарница Нико, град Асеновград Verified

03.11.2017 13:57

Сладкарница Нико е разделена на 2 части, като в едната се пуши свободно и безцеремонно и редовно.Както и в Снежанка.И много други заведения... >>>

град Асеновград, бул. България 33

Неспазване на забраната за тютюнопушене в THE 1 EXCLUSIVE, град София Verified

03.11.2017 12:40

В THE 1 EXCLUSIVE не се спазва забраната за тютюнопушене. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 01.12.2017 в 11:20:03... >>>

град София, ул. Гурко № 4

Пушене в ресторант "Народен театър", град София Verified

02.11.2017 17:24

Т.нар. Клуб на артиста макар и рядко приютява такива, които не се делят от мнозинството в лисичарника и на воля кадят в изцяло затворено помещение.... >>>

град София, ул. Дякон Игнатий 5

Нарушение на забраната за тютюнопушене, град Пловдив Verified

02.11.2017 16:24

Нарушение на забраната за тютюнопушене в Енканто, град Пловдив. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 03.11.2017 в 14:20:04... >>>

град Пловдив, ул. Съединение“ 53

Пушене в ресторант Фиоре, град София Verified

02.11.2017 13:02

Пушене днес 02.11.2017 в 13:03 в заведението. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.11.2017 в 14:20:04 часа. >>>

град София, бул.Гоце Делчев 69

Обгазяване с цигарен дим, град Варна Verified

01.11.2017 23:42

От пет години живеем в апартамент на 6 етаж. Под нас на 5 етаж пушат денонощно. Молихме се с добро. Не искат да разберат. Пушат в спалните.... >>>

град Варна, кв. Владиславово, бл. 301, вх. 10, ап. 70

Заведение, в което се пуши, град София Verified

01.11.2017 12:59

Здравейте. Най-малко три пъти съм виждал в заведението D Lounge на бул. Цар Освободител 31 (точно до Орлов мост) да се пуши - веднъж денем... >>>

град София, бул. Цар Освободител 31

Тютюнопушене на закрити обществени места, град София Verified

01.11.2017 12:04

В жк.Сухата река, на Автогарата, има заведение, където се пуши въпреки забраната. Не знам как се казва заведението, защото няма табела и никога... >>>

град София, жк.Сухата Река, Автогарата

Пушене в кафе "Орфей" , град Бургас Verified

31.10.2017 20:22

В кафе "Орфей" на блок "Краставицата" в Бургас се пуши с позволението на персонала и е ужасно задимено. Включително идват майки с деца и пушат... >>>

град Бургас, ж.к. Лазур 77-3

Пушене в заведение на закрито през деня, град Варна Verified

31.10.2017 08:00

Здравейте Посетих бар/кафе Gossip Bar Formula на бул. Вл.Варненчик във Варна в 8:00 сутринта вече беше задимено от цигарения дим на посетителите.... >>>

град Варна, бул. „Владислав Варненчик“ 53-55

Нарушение на забраната за тютюнопушене, град Пловдив Verified

30.10.2017 19:29

На 19.10.2017 г. установих нарушение на забраната за тютюнопушене в Бар Еncanto, град Пловдив, ул. Съединение № 53. * Сигналът беше изпратен... >>>

град Пловдив, ул. Съединение № 53

Нарушаване на забраната в град Добрич Verified

30.10.2017 01:10

В почти всички заведения в гр. Добрич /основно кафета/ се пуши непрекъснато. Толкова е задимено, че и да се скрият чашките с вода /които се... >>>

град Добрич

Нарушение на забраната в Elidis ground level cafe, град София Verified

29.10.2017 20:39

В заведението се пуши след 20часа вътре. Говорих със сервитьорката и тя каза, че след 18 ч. било уж позволено??? !!! * Сигналът беше изпратен... >>>

град София, бул. Скобелев 62

Тютюнопушене в Playground за деца в МОЛ, град Варна Verified

29.10.2017 13:02

Днес отидохме с 9 годишния ми племенник до МОЛ Варна, за да си поиграе на игрите в Playground-a, а аз да пия кафе. Цялото заведение беше задимено... >>>

град Варна, жк Трошево, бул. Владислав Варненчик 186

Пушене в затворено помещение, клуб Ера, град Ботевград Verified

29.10.2017 12:29

След 20 часа в клуб Ера, гр. Ботевград, булевард 3-ти март се пуши от непълнолетни и в заведението няма абсолютно никаква вентилация!!! * Сигналът... >>>

град Ботевград, ул 3-ти март

Пушене в Bar & Cafe "CACHE" град София Verified

28.10.2017 12:13

Пушене вътре в заведението, навсякъде, около 22:00-24:00 часа. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 28.10.2017 в 18:20:05... >>>

град София, ж.к. Лозенец, бул. „Арсеналски“ 2

Пуши се в бар Sweet, град София Verified

28.10.2017 12:02

В заведението се пуши!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 28.10.2017 в 18:20:05 часа. >>>

град София, жк Гео Милев, зала Фестивална

Пушене в ресторант "Момин проход", град София Verified

28.10.2017 10:01

Ситуацията е непроменена. След 22 ч. се раздават глинени чаши на всяка маса и се пуши в цялото заведение! * Сигналът беше изпратен с електронна... >>>

град София, Младост 4

В механа Елена се пуши, град Елена Verified

26.10.2017 21:49

В механа Елена се пуши вътре в заведението. Сервитьорките старателно почистват пепелниците от масите. * Сигналът беше изпратен с електронна... >>>

град Елена, центъра

Свободно пушене в ресторант Елена, град Елена Verified

26.10.2017 21:44

Свободно се пуши в ресторанта и хотела. Дори не си правят труда да пускат вентилация. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Велико... >>>

град Елена, център

Тютюнопушене в ресторант "Панорама", град София Verified

26.10.2017 13:02

В ресторант "Панорама" в Народен театър "Иван Вазов" се пуши на закрито! Моля за проверка и отстраняване на проблема! * Сигналът беше изпратен... >>>

град София, ул. Дякон Игнатий 5

Неспазване на забраната за тютюнопушене, град София Verified

24.10.2017 01:15

Здравейте, за пореден път ви сигнализирам за нарушаване на забраната за тютюнопушене в Bar & Grill Sweet в Младост (ул. Свето преображение №... >>>

град София, Младост 3, ул. "Свето преображение" № 6

Пушене в сладкарница Романс, град София Verified

22.10.2017 13:29

Адресът на заведението е ул. Витошки езера 25, кв. Симеоново. Почти на всяка маса се пуши. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ... >>>

град София, кв. Симеоново, ул. Витошки езера 25

Тютюнопушене в ресторант CASA FELICE, град Варна Verified

21.10.2017 12:03

В ресторанта се допуска от персонала клиентите да пушат цигари, въпреки че заведението е изцяло закрито. На всяка маса има поне по един пепелник,... >>>

град Варна, жк.Чайка , срещу блок 12

Пушене в ресторант Дивака, град София Verified

20.10.2017 23:28

В заведението се пуши в затворено пространство * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 22.10.2017 в 15:20:06 часа. >>>

град София, ул. Гладстон 54

Тютюнопушене в гостилница Фесто, град Добрич Verified

14.10.2017 21:02

В заведението системно се пуши. Всяка вечер след 23:00 часа се слагат по масите едни декоративни бурканчета за пепелници и се включва аспирацията... >>>

град Добрич, ж.к. Балик, ул. „Оп. Димитър Ковачев“ 63

Пушене в ресторант Армира, град Ивайловград Verified

14.10.2017 19:36

Здравейте, искам да подам сигнал, че в Ивайловград,в ресторанта на хотел Армира безпроблемно ВСЕКИ пуши. Дойдохме с приятели на чист въздух... >>>

град Ивайловград, ул. Бор 2

Пушач шофьор на автобус 88, град София Verified

14.10.2017 18:03

Здравейте! Вече съм подала поне 10 сигнала за пушене на шофьорите на линия 88 в Център по градска мобилност и на телефона, който е посочен зад... >>>

град София

Неспазване на забраната за тютюнопушене в ресторант "Козела", град София Verified

11.10.2017 12:00

В заведението има отделни зали и се пуши. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 26.10.2017 в 21:20:04 часа. >>>

град София, ул. Гоце Делчев 29

Пушене в автобус 1, град София Verified

10.10.2017 11:56

Автобус с идентификация 9104 спря на спирката на Кокалянско ханче. Шофьорът остана вътре до следващия си курс, като пушеше в кабината си. *... >>>

град София, Кокалянско ханче, Панчарево

61-90 of 8413 Reports

Филтрирай по:

Clear Вид

Clear Location

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8413 4.33 100%