сигнали от Aug 20, 2012 through May 14, 2018 Промени дата

Въведете избрани от вас дати:

From: До: търси
121-150 of 8674 Reports

Неспазване на забраната за тютюнопушене, град София Verified

15.02.2018 06:52

Искам да сигнализирам за няколко места за пушене в Надежда: заведенията Релакс, Патладжан, казино Сезам и Ефбет на Ломско шосе. * Сигналът... >>>

град София, бул.Ломско шосе

Пушене в заведение за бързо хранене, пицария "Dimos Pizza", град Русе (м) Verified

15.02.2018 03:00

име обект: Dimos Pizza вид обект: Заведение за бързо хранене, пицария град: Русе адрес: Ул. Цанко Церковски /до страничния вход на училище... >>>

град Русе, ул. Цанко Церковски

Пушене в Клуб 5, град София (м) Verified

14.02.2018 09:30

име обект: Клуб 5 вид обект: заведение град: гр. София адрес: В НДК описание: В Клуба се пуши вечер след 21ч. * Сигналът беше изпратен... >>>

град София, НДК

Пушене в кафе Лайф, град Стара Загора Verified

13.02.2018 11:25

Здравейте! Кой е собственик на кафето и защо той е над Закона? Нали всички са равни пред закона? От години вътре се пуши и въпреки многобройните... >>>

град Стара Загора, бул. Цар Симеон Велики 100

Пушене в кафе клуб Envy, град Самоков Verified

12.02.2018 05:31

Пуши се на територията на цялото кафене, на всяка маса, въпреки че помещението е изцяло закрито и няма обособени части за пушачи. Просто цялото... >>>

град Самоков, ул. Македония 30

Пушене в Eisha суши бар, град София Verified

12.02.2018 04:13

Абсолютно нагло отношения и слагане на пепелници директно върху масите. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 12.02.2018... >>>

град София, бул. Арсеналски 81 - Б

Пушене в Eisha, град София, кв. Лозенец Verified

12.02.2018 04:09

Отидох със сина си, за да опита суши и ме очакваше ужасно неприятна изненада - вътре беше миризливо и задимено, а на всяка маса имаше пепелници.... >>>

град София, бул. Арсеналски 81 - Б

Тютюнопушене в Eisha, кв. Лознец, рад София Verified

12.02.2018 04:02

Голямо разочарование е, че в заведение, имащо се за "елитно", разрешават да се пуши. Какъв е смисълът от хубава кухня, когато всичко ВОНИ на... >>>

град София, бул. Арсеналски 81 - Б

Тютюнопушене в градския транспорт, град Варна Verified

10.02.2018 11:25

Описвам случай в автобус номер 7 (седем), днес, събота, 10 Февруари, в курса от начална спирка Елпром, около 11:15 часа. Няколко спирки след... >>>

град Варна

Тютюнопушене в "Капитан Кук" град Варна Verified

10.02.2018 10:01

В заведението се пуши!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 22.02.2018 в 11:20:23 часа. >>>

град Варна, Яхтено пристанище, Пристанищен комплекс

Пушене в La Cubanita, град София Verified

09.02.2018 09:52

В заведението се пуши. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 11.02.2018 в 12:20:20 часа. >>>

град София, ул. Битоля 2

Пушене в механа "Даньова", град Благоевград (м) Verified

09.02.2018 09:47

име обект: Даньова вид обект: механа град: Благоевград адрес: Център, до клуб "The Moon" описание: Пушене вътре в заведението * Сигналът... >>>

град Благоевград, Център, до клуб "The Moon"

Тютюнопушене в заведение, град София Verified

09.02.2018 03:40

Здравейте, След многократно подадени сигнали от мен,в кафенето в гр.София,ж.к.Борово,ул.Солун 31,продължава да се пуши. Снощи към 20:00ч.бях... >>>

град София, ж.к. Красно село, ул. Солун 31

Пушене в дискотека "Club Undrerground", град Благоевград (м) Verified

09.02.2018 02:02

име обект: Club Undrerground вид обект: Дискотека град: Благоевград адрес: Център, ул. Димитър Телев № 5 описание: Масово пушене на обществено... >>>

град Благоевград, ул. Димитър Телев № 5

Тютюнопушене в административна сграда, град София Verified

08.02.2018 11:16

Съдия съм в Софийски градски съд. Вече неколкократно съм подавала сигнали за тютюнопушене в някои от кабинетите и във всички коридори пред тях.... >>>

град София, бул. "Витоша" № 2

Пушене в офис, град София Verified

08.02.2018 01:22

Здравейте, искам да съобщя за нарушаване на забраната за тютюнопушене в офис. Офисът се намира в София, ул. Герлово 4 и е собственост на Атанаска... >>>

град София, ул. Герлово 4

Тютюнопушене в заведения, град София Verified

07.02.2018 10:14

Здравейте, на кръговото "Знаме на мира" в квартал Павлово има две заведения, които нарушават закона и вътре е димна завеса. Едното е 666, а... >>>

град София, площад "Знаме на мира"

Сигналът е изтрит по желание на жалбоподателя Verified

06.02.2018 10:10

Сигнал 10080 е изтрит по настояване на жалбоподателя * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 06.02.2018 в 10:20:23 часа. >>>

Бургас

Пушене на закрито в Парк Бар (Park Bar), град София Verified

06.02.2018 07:46

http://parkbar.eu/contact.html В заведението масове се пуши и това се толерира от персонала. Предоставят се пепелници. * Сигналът беше изпратен... >>>

град София, ул. Шипка 26

Тютюнопушене в заведение,град София Verified

06.02.2018 02:03

В заведение "При Тошо", на ъгъла на бул. Стамболийски и улица "Индже воевода " се пуши на закрито в присъствието на малки деца . * Сигналът... >>>

град София, бул. "Ал. Стамболийски" 186

Пушене в магазин за готова, готвена храна вътре, град Бургас Verified

06.02.2018 00:59

В магазин за готова, готвена храна се пуши вътре. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 06.02.2018 в 10:20:23 часа. >>>

град Бургас, кв. Възраждане, ул. Дебелт 72

Тютюнопушене в ресторант "Жули", град София Verified

05.02.2018 08:00

Пуши се в закрита част от заведението, като няма реално разделение между пушачи и непушачи. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ... >>>

град София, жк. Зона Б-18, бл. 8

Пушене в билярд клуб "България", град София (м) Verified

04.02.2018 05:30

име обект: България вид обект: Билярд клуб град: София адрес: Бул. България 49 А описание: Пуши се в заведението * Сигналът беше изпратен... >>>

град София, бул. България 49 А

Тютюнопушене в заведение Ескейп, град ПЛОВДИВ Verified

04.02.2018 04:38

Пуши се на закрито в Ескейп в Пловдив. Няма работеща вентилация. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 06.02.2018 в... >>>

град Пловдив, бул. България 39

Тютюнопушене в заведение Сити, град Козлодуй Verified

04.02.2018 00:00

Миналата седмица, на два пъти ходих на среща с приятели в заведение Сити в град Козлодуй. И двата пъти атмосферата беше отровна, пушеше се навсякъде... >>>

град Козлодуй, ул. "Хр. Ботев" № 3

Пушене в The Martini Food & Cocktails, град Варна Verified

03.02.2018 10:00

В заведение за хранене The Martini Food & Cocktails, намиращо се в град Варна, ул. Никола Михайловски 24 се пуши всяка вечер след 22:00 часа.... >>>

град Варна, ул. Никола Михайловски 24

Пушене в механа "Роден край", град София (м) Verified

03.02.2018 08:37

име обект: "Роден край" вид обект: Механа град: София адрес: ул. Атанас Манчев 18 описание: Тютюнопушене в цялото заведение!!! * Сигналът... >>>

град София, ул. Атанас Манчев 18

Пушене в заведение "Госип бар", град Варна Verified

03.02.2018 04:00

В заведението има затворена вътрешна част, в която не трябва да се пуши и изнесена външна част с преместваеми прегради, където пушенето е разрешено.... >>>

град Варна, ул. Княз Николаевич № 2А

Пушене в Снек бар "Глобус", град Харманли (м) Verified

03.02.2018 03:05

име обект: Глобус вид обект: Снек бар град: Харманли адрес: Бул. България описание: В заведението се пуши и е силно задимено. * Сигналът... >>>

град Харманли, Бул. България

Тютюнопушене в кафе аператив Сокол, град Асеновград Verified

03.02.2018 02:15

Управителят Красимир позволява на клиентите да пушат постоянно,също така продава цигари без платен акциз. * Сигналът беше изпратен с електронна... >>>

град Асеновград, ул. Никола Вапцаров № 5

121-150 of 8674 Reports

Филтрирай по:

Clear Вид

Clear Location

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8674 4.12 100%