сигнали от Aug 20, 2012 through Dec 07, 2017 Промени дата

Въведете избрани от вас дати:

From: До: търси
151-180 of 8413 Reports

Пушене от шофьор на автобус 60, град София Verified

30.07.2017 19:13

Автобус 60 с инвентарен номер 1214 на дата 30.07.2017 г., час 19:10, спирка ж.к. Овча купел 2 пазара (втора по маршрута посока централна гара)... >>>

град София, ж.к. Овча купел 2

Тютюнопушене на обществено място, град София Verified

27.07.2017 18:16

В жк Люлин 1, в блок 033, вход Б има кафе сладкарница във вътрешния двор и забраната за тютюнопушене не се спазва * Сигналът беше изпратен... >>>

град София, жк Люлин, ул 105, бл. 033

Пушене в заведение bar&dinner Glory, град София Verified

17.07.2017 18:55

В заведение bar&dinner Glory се пуши не само в зимната градина, а и в основното заведение. При запитване към сервитьора, той потвърди, че се... >>>

град София, ул. Пирински проход 24а

Пушене от шофьор на автобус 60, град София Verified

11.07.2017 19:18

На 11.07.2017 г шофьорът на автобус 60 с инвентарен номер 1220 в 19:15 от ж.к. Овча купел 2 посока Централна гара пуши! * Сигналът беше изпратен... >>>

град София, ж.к. Овча купел 2

Тютюнопушене Happy Сандански, град Сандански Verified

10.07.2017 19:56

В ресторанта е обособено широко затворено помещение с плътно затворени врати и прозорци и работещи вентилатори, които въртят въздуха поради... >>>

град Сандански

Център за настаняване от семеен тип за деца "Мечтатели", град София Verified

09.07.2017 12:17

Здравейте, Живея в жилищен блок, където се помещава център за деца от семеен тип. В сградата имат 4 апартамента. Децата са на възраст от 14... >>>

град София, ул. Боряна 32, вх. Б

Пушене в ресторант 'Мистрал", град Пловдив Verified

08.07.2017 12:17

Редовно се пуши в ресторант "Мистрал", ж.к."Тракия", гр, Пловдив след 22.30 ч. Задимено и отвратителна миризма,няма вентилация или поне не се... >>>

град Пловдив, ул.Александър Терзиев, срещу бл. 148

Пушене от шофьор на автобус 60, град София Verified

06.07.2017 19:26

Здравейте, вече два поредни дни пътувам с един и същи автобус 60 с инвентарен номер 1217 при което шофьора най-нагло и безцеремонно пали цигара... >>>

град София, жк Овча купел 2

Цигари на работно място, задължителна проверка, град Варна Verified

05.07.2017 12:45

Здравейте,искам да подам сигнал от гр. Варна за офис на агенция за недвижими имоти Ринекс или Аксес. Във въпросния "офис" бях извикан на консултация... >>>

град Варна, ул. Цар Симеон 30

Пушене в градския транспорт, град София Verified

04.07.2017 12:47

Автобус 204, отпред № 9037 на 04.07.2017 г. водачът пуши и най нагло си изхвърля кутията от цигари на пътното платно!!! * Сигналът беше изпратен... >>>

град София, Цариградско шосе, 7- ми км

Пушене в ЦДГ "Слънце", град Ямбол Verified

04.07.2017 05:20

Директорката на целодневна детска градина "Слънце" пуши в офиса си всеки път, когато съм влизала при нея. Свързах се с замесник-кмета на град... >>>

град Ямбол, ул. Александър Стамболийски 16

Пушене в заведението "Часовникъ", град Варна Verified

03.07.2017 12:26

Клиентите пушат вътре в заведението. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 05.07.2017 в 23:20:05 часа. >>>

град Варна, Княз Н. Николаевич № 6А

Ежедневно пушене вътре в заведение, град София Verified

02.07.2017 07:30

Искам да подам сигнал за заведение в София, в което се пуши вътре по всяко време, без да се съобразяват със забраната!! Дори последния път,... >>>

град София, жк Овча купел 1, Трафопост 15 , ул. Анастасия Димитрова

Пушене в Хепи Сандански, град Сандански Verified

30.06.2017 14:58

В Хепи Сандански постоянно се пуши! Вече ми писна! Има найлони, работи климатик и пак се пуши. Кога ще направите проверка или в Хепи Сандански... >>>

град Сандански, местност "БАЗЕНИКА"

Пушене в заведение "При Доктора", град Божурище, Софийска област Verified

26.06.2017 15:29

Здравейте! В заведение, известно под името "При Доктора" в Божурище, се пуши перманентно, а зимата е ужасно задимено. Заведението се намира... >>>

град Божурище, бул. "Европа"

Пушене на закрито в МБАЛ "Св. Марина", град Варна Verified

23.06.2017 13:10

Абсолютно незачитане на правилата за тютюнопушене! Става въпрос за бистро "Хапчето", което се намира в сградата на "Света Марина" - Варна, партерен... >>>

град Варна, бул. „Христо Смирненски“ 1

Нарушаване забрана за тютюнопушене в търговски обекти, град стара Загора Verified

21.06.2017 14:43

В нонстоп "Авеню",бул."Патриарх Евтимий" 168,град Стара.Загора системно се пуши(повече от година,по мои наблюдения. Правила съм забележки,но... >>>

град Стара Загора, бул. "Патриарх Евтимий" №168

Пуши се в кафето пред блок 23 в кв. Левски, град София Verified

10.06.2017 10:19

Нон стоп цигарен дим!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 11.06.2017 в 09:20:06 часа. >>>

град София, кв. Левски Г, блок 23

Пушене в механа Траяна, град Стара Загора Verified

09.06.2017 21:23

В механа Траяна в Стара Загора на улица Парчевич в 21:20 часа сервитьорката донесе пепелници на масата, без никой да я е молил и след това хората... >>>

град Стара Загора, ул Парчевич № 34

Тютюнопушене в казино Winbet, град Шумен Verified

07.06.2017 10:45

Тютюнопушене в Казино Winbet Шумен на ул. "Цар Освободител" 64. Забраната не само не се спазва, а редовно се нарушава. В обекта редовно е задимено,... >>>

град Шумен, ул. Цар Освободител 64

Тютюнопушене в дискотека Клуб "Паша", град Стара Загора Verified

06.06.2017 20:42

Адрес: ул. „Свети Княз Борис“ 93, 6000 Стара Загора Pasha Клуб "Паша" Събота вечер след 11 часа слагат чашки със вода за заместване на пепелника.... >>>

град Стара Загора, ул. „Свети Княз Борис“ 93

Пушене в заведение SMILE bar dinner, град София Verified

05.06.2017 14:19

Заведението се намира в София, ул. СВ.Киприян 30.Казва се SMILE bar dinner Масово се пуши и вратата между салоните е постоянно отворена. Децата... >>>

град София, ул. Св. Киприян 30

Тютюнопушене в зала за непушачи в "Стария чинар", град Варна Verified

03.06.2017 23:25

Имах резервация за непушачи и бяхме настанени в помещение, което беше закрито с отворено покривало тип найлон, което служи за прозорец и видимо... >>>

град Варна, ул. Мусала 154

Пушене в Club Tiffany, град София Verified

03.06.2017 12:53

Пуши се в заведение без добра вентилация и отделни зали. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 04.06.2017 в 10:20:03 часа. >>>

град София, Иван Денкоглу 12

Невпазване на забраната за тютюнопушене в ресторант "Везна" Verified

01.06.2017 01:34

В ресторант "Везна" не се спазва забраната за цигари, персоналът пуши в кухненския блок и половината от персонала са без здравни книжки! *... >>>

град София, ул. Лавале 11

Ресторант Тони 2000 напълно задимен, град Пловдив Verified

28.05.2017 14:06

В заведението се пуши, абсолютно безпардонно. Вътре се пуши масово, а на двора, дори до детския кът на заведението хора си позволяват да пушат... >>>

град Пловдив, ж.к. Тракия, до блок 8

Пушене в ресторант Ориент Гардън, град София Verified

26.05.2017 01:04

В заведението се пуши масово, навсякъде в затворените помещения, дори и на обяд,въпреки че има и деца! Направете нещо! Вземете мерки! * Сигналът... >>>

град София, ул. "Свети Седмочисленици" № 2

Масово пушене в Rich House, град София Verified

25.05.2017 21:03

Всички в ресторанта пушат. Има и малки деца. Колко сигнала трябва да има за това заведение някой да предприеме нещо ?!? * Сигналът беше изпратен... >>>

град София, ул. Черковна 87

Тютюнопушене на закрито в Bar White, град София, Verified

25.05.2017 02:10

Здравейте, Редовен посетител сън на заведение Bar White в гр. София, който се намира на кръстовището на бул. Константин Величков и бул. Сливница.... >>>

град София, бул. Сливница № 228

Пушене в Кафе-Бар "МИСТИК", град Бургас Verified

23.05.2017 12:18

В Кафе-Бар "МИСТИК" Бургас се пуши, независимо, че има майки с бебета. Аз бях с една позната и малкото ѝ бебче, което е още кърмаче, а нито... >>>

град Бургас, бул. Стефан Стамболов № 52

151-180 of 8413 Reports

Филтрирай по:

Clear Вид

Clear Location

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8413 4.33 100%