Изпратен

Нарушение на забрана за пушене в студентски общежития, град Велико Търново

08:04 Jan 17 2018 град Велико Търново, ул. “Теодосий Търновски” № 4

Описание
Съквартирантът ми в блок номер две на студентски общежития - Александър Настов, който нарушава забраната за пушене в студентското общежитие на ВТУ, въпреки предупрежденията, които му отправих, продължава системно да нарушава забраната.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Велико Търново на 18.01.2018 в 12:20:20 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант Люляка, село Арбанаси, област Велико Търново (мобилен сигнал)

04:30 Dec 18, 2015

област Велико Търново, село Арбанаси, ул. Опълченска № 1, 0.81 Kms

Пушене в бар "Бестселър", град Велико Търново (мобилен сигнал)

19:30 Feb 12, 2014

град Велико Търново, ул. "Стефан Стамболов" № 19, 0.87 Kms

#3395 - пушене в Ресторант "Асеневци", гр. В.Търново (мобилен сигнал)

10:30 Mar 20, 2013

Велико Търново, Ал.Стамболийски 7, 0.95 Kms

Пушене в заведение с деца - ресторант "Асеневци", град Велико Търново

22:13 Oct 23, 2015

град Велико Търново, ул. "Александър Стамболийски" № 7, 0.95 Kms

#1945 - nespazvaneto na zakona za cigaren dim - "diskoteka planeta premium" grad Veliko Turnovo

23:15 Jan 10, 2013

veliko turnovo,ul hristo botev22, 0.96 Kms